Mohohan

Wokalistka, Młodsza tekściarka
 

Ommm... Tak wiele można o mnie powiedzieć.

Może najpierw coś ogólnego. Bardzo łatwo nasiąkam informacjami, toteż można by powiedzieć, że jestem bogata w wiedzę. Dużo myślę, więc *don't judge me* jeżeli stanę się zbyt filozoficzna. Jestem dość... śmieszniutką osóbką, śmieje się mniej więcej 23 godziny i 37 minut w ciągu dnia.

Jestem też... well... leniwą i nieprzewidywalną istotą ludzką, która nadużywa ironii. Jednakże staram się, w miarę swoich możliwości, uczynić życie innych piękniejszym i bardziej pasjonującym.

Cierpię na arachnofobię i antelofobię (strach przed byciem niedoskonałym). Nie potrafię się przejmować rzeczami, które nie wpływają na moje codzienne życie. W ogóle niewieloma rzeczami się przejmuję.

Rok temu wpadłam w lepkie sidła k-popu poprzez kipiące idiotyzmem parodie. Od tamtego czasu zgłębiam kulturę i historię Korei, a także pilnie uczę się języka. Zależnie od moich edukacyjnych osiągnięć albo wyjadę tam na studia, albo wyląduje na koreanistyce na UW.

A że mam wokalne uwarunkowania genetyczne (rodzina aktorów musicalowych - jeżeli dokładnie wsłuchać by się w moje nagranie, można uszczknąć kilka nut Skrzypka na dachu, którego trenują od pewnego czasu ^^) to czasem od niechcenia wytężam struny głosowe do koreańskiej muzyki popularnej. Więc uległam namowom koleżanki i jestem.

Mohohan
Mohohan
Mohohan
Wokalistka, Młodsza tekściarka

Projekty, w których brała udział Mohohan: