Naimen

Młodsza aktorka
 

A więc tak... Szykujcie się na litanię xd
Jestem Naimen, ale jak ktoś chce, to może zwracać się do mnie per Nietoperz/Weronika/Revi/Ratchet. Mój enneagram to 4w5. Interesuję się śpiewem, dubbingiem, muzyką, czytaniem książek, grami komputerowymi, pisaniem tłumaczeń/opowiadań/okropnych tekstów piosenek i creepypastami.
Muzyka, której głównie słucham, to szeroko pojęty rock, metal, punk i grunge. Jednak do śpiewania wybieram piosenki z anime lub bardziej popowe/balladowe numery. Działałam aktywnie w szkolnym chórze, dopóki szanowna Pani Dyrektor go nie rozwiązała. Aktualnie obsługuję szkolny radiowęzeł.
Jeśli kogoś ciekawią moje ulubione zespoły, to: Theory Of A Deadman, Skillet, Bullet For My Valentine, All Time Low, Linkin Park, Three Days Grace, Set It Off, Piece The Veil i Simple Plan.
Jeśli chodzi o książki, to nie mam ulubionego typu. Czytam, co mi w rękę wpadnie! :D 
Gry komputerowe... Moją miłością są MMORPG, zwykłe RPG (ostatnimi czasy w szczególności produkcję pokroju The Gray Garden), platformówki, zręcznościówki i symulatory, oraz stare gry pokroju pierwszych Soniców czy starych Pokémonów.
Tak, czasami pomagam w tłumaczeniu stron internetowych na język polski (pomagam kumplowi, żeby sam się nie męczył ;) ). Opowiadania piszę dość amatorskie (chociaż moja polonistka twierdzi inaczej i drugi raz chce wysłać moje prace na Białe Pióra), a teksty piosenek jeszcze gorsze. Jedynym tekstem, który uważam za w miarę dobry, jest tekst stworzony przeze mnie do "Maria's Theme - Loyalty", który można było usłyszeć jako próbkę mego głosu w poście powitalnym w dziale "Przywitaj się".
Creepypasty jak i horrory to hobby, i dodam, że należę do osób, które mają wypaczone poczucie strachu. Nie potrafię się bać. Żadne horrory ani straszne historie mnie nie przerażają, ale to nie przeszkadza mi w oglądaniu/słuchaniu.

Naimen
Naimen
Naimen
Młodsza aktorka
Mail

naimenyt@gmail.com

Instagram

nerin_pl

Skype

nerinis15