Rose

Rekruterka, Aktorka, Wokalistka, Tekściarka, Reżyserka Piosenek
 

Jestem Rose, bliżej znana innym jako socjopatka z długą historią przemocy. Uwielbiam wszystko, co związane z AKB48, ogólnie rzecz biorąc, kocham idolki. Kiedyś będę studiować japoński, póki co staram się skończyć LO na profilu humanistycznym. W grupie głównie piszę teksty i śpiewam, ale również jestem główną koordynatorką reżyserów piosenek. Uwielbiam jedzenie, bo wychodzę z założenia, że papu nie pyta, papu rozumie, a kradzione mamie z kuchni nie tuczy. Jestem doświadczona w walce z idiotami, choć często podnosi mi się poziom szatana we krwi. Moje życie toczy się w internecie i grach komputerowych, szczególnie w tych polegających na mordobiciu. Psychofanka Igrzysk Śmierci od 3 lat, #YOLO queen, bardzo cięta, czasem wredna, ale tak naprawdę nie widzę, żeby ktoś się skarżył. I to wcale nie dlatego, że zwłoki nie mogą mówić.

Rose
Rose
Rose
Rekruterka, Aktorka, Wokalistka, Tekściarka, Reżyserka Piosenek, Księżniczka
Skype

karolinawietecha

Mail
GaduGadu

32625642

Projekty, w których brała udział Rose

Podkładała głos
Teksty piosenek
Reżyseria
  • Dubbing:Oskarowa Rola Beelzebub "Kryzys motywacyjny" - BeelzebubWokal: Vocaloid - I=fantasyAKB0048 - Kibou ni Tsuite (jako Nagisa)The Idolm@ster - Yakusoku (jako Haruka)AKB48 - Koisuru Fortune CookieTales of Vesperia - Ring the Bell

  • Mirai Nikki - DEAD ENDToradora - My silky heartShiki - Calendula RequiemKuroshitsuji - I'm alive!Vampire Knight - Suna no OshiroAKB48 - Koisuru Fortune CookieVocaloid - I=fantasyZero no Tsukaima - I SAY YES (wspólnie z Rencią)

  • Mirai Nikki - DEAD ENDKuroshitsuji - I'm alive!Vocaloid - I=fantasy