[Instrumentalista] Netharus

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Netharus

Aktor

Instrumentalista

Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2017, 14:26

Po dłuższym czasie zmobilizowałem się aby to nagrać na instrumentalistę. Jest to część moich umiejętności. Do tego utworu użyłem LoopStation aby stworzyć pętle. Nie jest to cover, lecz mój własny wymysł. Powinienem dodać jeszcze, że dźwięk jest nagrywany za pomocą mikrofonu który łapie dźwięk wytwarzany przez wzmacniacz.

Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 15:14 przez Netharus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Naimen

Aktor

Dialogista (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:57

Aaaaleee to jest super! Stary, powodzenia w rekrutacji <3
Netharus

Aktor

Instrumentalista

Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2017, 14:26

Dzięki Naimen :3
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Dzięki za przystąpienie do rekrutacji :) moją główną obawą jest to, że to co robimy w NK polega zupełnie na czym innym niż to co zaprezentowałeś. Zwykle raczej piosenki nie polegają na graniu w kółko 4 akordów, nawet te proste ;) O improwizacji mógłbym mówić dużo, ale nie za to mi tu płacą. Uważaj na bendingi, powinny być zawsze bardzo precyzyjne (nawet jeśli celowo nie grasz "czystych" dźwięków). Przyznaję Ci rangę, baw się dobrze :) Jakbyś chciał kiedyś nakręcić jakiegoś jama na konwencie to daj znać ;)
Netharus

Aktor

Instrumentalista

Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2017, 14:26

Dzięki za pozytywne rozpatrzenie. Jeśli chodzi o granie "4 akordów" to nie ma problemu, znam więcej. ;) Bendingi faktycznie były niedociągane ale po bardziej "swingowe"/"bluesowe" brzmienie. Wiem również na czym polega tutaj instrumentalista. Jeśli chodzi o "jamowanie" to z chęcią na Pyrkonie. Liczę też w przyszłości na pomoc ze strony dźwiękowej. :D
simonalia

Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2018, 11:25

Jakbyś chciał kiedyś nakręcić jakiegoś jama na konwencie to daj znać Legal Steroids
Zablokowany