Strona 1 z 1

[Instrumentalista] Netharus

: 12 lis 2017, 21:27
autor: Netharus
Po dłuższym czasie zmobilizowałem się aby to nagrać na instrumentalistę. Jest to część moich umiejętności. Do tego utworu użyłem LoopStation aby stworzyć pętle. Nie jest to cover, lecz mój własny wymysł. Powinienem dodać jeszcze, że dźwięk jest nagrywany za pomocą mikrofonu który łapie dźwięk wytwarzany przez wzmacniacz.


Re: [Instrumentalista] Netharus

: 12 lis 2017, 22:51
autor: Naimen
Aaaaleee to jest super! Stary, powodzenia w rekrutacji <3

Re: [Instrumentalista] Netharus

: 13 lis 2017, 15:15
autor: Netharus
Dzięki Naimen :3

Re: [Instrumentalista] Netharus

: 13 lis 2017, 23:07
autor: Orzecho
Dzięki za przystąpienie do rekrutacji :) moją główną obawą jest to, że to co robimy w NK polega zupełnie na czym innym niż to co zaprezentowałeś. Zwykle raczej piosenki nie polegają na graniu w kółko 4 akordów, nawet te proste ;) O improwizacji mógłbym mówić dużo, ale nie za to mi tu płacą. Uważaj na bendingi, powinny być zawsze bardzo precyzyjne (nawet jeśli celowo nie grasz "czystych" dźwięków). Przyznaję Ci rangę, baw się dobrze :) Jakbyś chciał kiedyś nakręcić jakiegoś jama na konwencie to daj znać ;)

Re: [Instrumentalista] Netharus

: 14 lis 2017, 21:34
autor: Netharus
Dzięki za pozytywne rozpatrzenie. Jeśli chodzi o granie "4 akordów" to nie ma problemu, znam więcej. ;) Bendingi faktycznie były niedociągane ale po bardziej "swingowe"/"bluesowe" brzmienie. Wiem również na czym polega tutaj instrumentalista. Jeśli chodzi o "jamowanie" to z chęcią na Pyrkonie. Liczę też w przyszłości na pomoc ze strony dźwiękowej. :D

Re: [Instrumentalista] Netharus

: 15 sty 2018, 12:32
autor: simonalia
Jakbyś chciał kiedyś nakręcić jakiegoś jama na konwencie to daj znać Legal Steroids