[instrumentalista] Dzyogas

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Awatar użytkownika
Dzyogas

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:14

Cześć, chciałbym się sprawdzić na polu instrumentalistów. Moimi minusami jest to, że ledwo potrafię grać na prawdziwych instrumentach, tj. potrafię wybrzdękać na gitarze jakąś melodię, ale nie mogę powiedzieć jeszcze, że umiem na niej grać. Nauczenie się jakiejkolwiek melodii zajmuje mi sporo czasu, ale koniec końców jestem w stanie coś zagrać.
Moją główną bronią są syntezatory w FL Studio. To właśnie tam tworzę muzykę. chociaż nie wiem, czy to zrekompensuje brak umiejętności dobrego grania na żywym instrumencie.

1# "Mroczność i ciarki na plecach"


2# "Spokojniejsze"


3# "Agresywne"


4# "Orchestral"


Jeżeli chodzi o znajomość nut, to wiem w jakim miejscu na pięciolinii jest dany dźwięk, ale nie mógłbym na tą chwilę na wyrywki odpowiedzieć, że w tym miejscu jest dźwięk C, a w tym F. Musiałbym policzyć od C i dopiero bym wiedział, że dany dźwięk jest danym dźwiękiem, so...
Obrazek
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Hej, głównym zapotrzebowaniem NK są instrumentale do konkretnych piosenek, nie wiem jak się w tym odnajdziesz. Z drugiej struny może jakiś reżyser scenek będzie potrzebował podkładów? To co tworzysz brzmi ok, jedyna moja obawa jest taka, że nie znajdzie zastosowania w pracy grupy. Niezależnie od tego przyznaję Ci rangę i mam nadzieję, że będziesz miał okazję zrobić coś fajnego :)
Zablokowany