Strona 1 z 1

[Instrumentalista] Basker

: 06 gru 2018, 13:49
autor: Basker
Cześć!

Z tej strony Basker, kiedyś (z lat 4 temu jako Chytrus) brałem udział w projektach jako aktor. Z chęcią zrobiłbym projekt ze strony instrumentalnej. Bez problemu robię aranżacje akordowe (pod warunkiem, że je znam :D)

Gram na ulicy kilka lat, mogę nagrywać w domu w dość spoko jakości. Zapraszam na mój kanał gdzie znajdziesz własne kompozycje jak i covery. Do dyspozycji gitara akustyczna, klasyczna , ukulele i na początkującym poziomie pianino.

Przykładowy cover:


Przykładowa kompozycja:


Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

Re: [Instrumentalista] Basker

: 07 gru 2018, 21:37
autor: Orzecho
Hej, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji i przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Wszystko się zgadza, przyznaję Ci rangę i mam nadzieję, że będziesz dobrze bawił się w grupie. Poza głównym serwerem nie zapomnij zajrzeć na serwer ludzi od dźwięku, chętnie wyślę na zaproszenie. Jeśli miałbym się czegoś czepiać to tego jak wyprodukowane jest pierwsze nagranie, ale rozumiem, że nagrywając na tym bossie nie masz nad tym za dużo kontroli.

Re: [Instrumentalista] Basker

: 08 gru 2018, 09:50
autor: Basker
dziękuję dziekuje i nie ma problemu, że troszkę później

dokładnie, w pierwszym nagraniu poszło 100% live i miałem tylko jedną ścieżkę do wszystkiego. Co masz dok ładnie na myśli na temat wyprodukowania? Chodzi właśnie o brak miksu między ścieżkami?

Gdzie znajdę serwer ludzi od dźwięku?

Re: [Instrumentalista] Basker

: 08 gru 2018, 12:01
autor: konji
Siemanko Chytrusku, miło Cie znowu widzieć :D

Re: [Instrumentalista] Basker

: 09 gru 2018, 11:21
autor: Basker
Dzień dobry dzień dobry, lata mijają a głos ten sam :D