[Instrumentalista] Lunaatyczkaa

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Awatar użytkownika
Lunaatyczkaa

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:18

Nagrałam dwa instru, jeden gitara (wg. mnie gorszy) i pianio (ten lepszy).

Moje nagrania:


Oryginały:
-Mario, czy już wiesz?
-Wilcza zamieć

Mario zagrałam tak tak gram na koncercie, czyli może nie być idealnie jak w wersji Kuby Badacha,
a Wilczą Zamieć zagrałam tylko zwrotkę, refren i wstęp (dopiero testowałam brzmienie po podłączeniu bezpośrednio do komputera, gitary oczywiście)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Wykonanie na gitarze faktycznie gorsze, w dużej mierze przez niezbyt dobrą artykulację, ale kiepskie brzmienie przystawki też nie pomaga. Wykonanie na pianie brzmi sensownie poza tym, że zdarza Ci się mylić (zachwiać tempo albo zagrać niechcący jakiś dźwięk). Pytanie czy to kwestia przypadku czy tego, że inaczej nie możesz. Nie chciałbym Ci przyznawać rangi w tym momencie bo te nagrania które udostępniłaś nie udowadniają reżyserowi który miałby z tobą potencjalnie współpracować, że faktycznie dostanie dobry podkład. Proszę wrzuć wykonanie które jest względnie bezbłędne od początku do końca żeby nikt nie miał co do tego wątpliwości :)
Awatar użytkownika
Lunaatyczkaa

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:18

Pianino to kwiestia przypadku: 1. Zapomniałam włączyć metronomu 2. Nie miałam nut przed oczami i grałam z pamięci. Znaczy, zazwyczaj gram ze słuchu, i nut nie mam, ale jak coś nagrywam czy gram na koncertach, to zawsze jakieś akordy mam, choćby napisane na ręce.
Zablokowany