Strona 1 z 1

[Instrumentalista] benk86

: 24 sie 2019, 19:08
autor: benk86
Hey!

Od jakiegoś tam czasu egzystuje sobie w jakimś tam sposób na discordzie i biję się z myślami czy by nie złożyć podania. :V

Tak więc dzień dobry, gram na gitarze, uczę się (powiedzmy) teorii muzyki, gram w zespole, robię kawałki jako solowy "artysta"

https://www.youtube.com/channel/UCx_VkK ... nQQ/videos - zespół, jestem jedynym gitarzystą, większość utworów napisałem sam (Chodzi mi o część instrumentalną, tekstów nie piszę bo nie potrafię :V), sam miksuje, masteruje etc.

https://www.youtube.com/channel/UCkTx8r ... LPA/videos - mój nie wiem, kącik? gdzie tworzę szeroko pojętą muzykę elektroniczną (sam komponuje, miksuje etc.)

Poza tym to jestem samoukiem, nie pamiętam ile gram (z 4-5 lat chyba) i mam zamiar rozpocząć kiedyś tam naukę na m.in skrzypcach.

Gitarę nagrywam mikrofonem (SM57) przyłożonym do pieca.

Re: [Instrumentalista] benk86

: 30 sie 2019, 19:52
autor: Orzecho
Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Choć nie wiem czy będziesz miał u nas dużo okazji do grania metalu to nie przeszkodzi mi to w daniu Ci rangi. Jako instrumentalista, zwłaszcza niszowy, być może będziesz potrzebował trochę inicjatywy żeby znaleźć sobie zajęcie :) polecam zaprzyjaźnić się z naszym serwerem Discord, tam dzieje się większość życia grupy.