Instrumentalista

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

NabiLee

Wokalista

Instrumentalista

Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:17

Anjo,
moja przygoda z muzyką zaczęła się od wycinania skrzypiec z papieru. Robiłam to tak często, że rodzice na gwiazdkę kupili mi zabawkę- skrzypce. Kiedy okazało się, że prezent nie działa, jak powinien, wybuchnęłam takim płaczem, że kolejny instrument był już prawdziwy. I tak poznałam moją pierwszą miłość.
Od dziecka uczęszczałam do klasy skrzypcowej, grałam solowe głosy, ale także akompaniament pod wokal. Największą frajdę sprawiało mi jednak granie tła pod chór/ wokal i inne instrumenty, kiedy mogłam sama skomponować swoją partię, dodając subtelną, podbijającą melodię kropkę nad "i".
Potrafię sama stworzyć melodię prowadzącą czy akompaniament, ale również, co chyba nawet jest ciekawsze, dograć głos do już istniejącej ścieżki dźwiękowej innych instrumentów. Jestem otwarta na sugestie, jednak potrafię również przejąć inicjatywę. ^^
Pozdrawiam,
Nabi



Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału. W twoim przypadku najbardziej martwiłbym się nie o brak umiejętności obsługi instrumentu, ale raczej .o to czy znajdziesz dla nich zastosowanie w NanoKarrin. Na pewno będziesz potrzebowała wykazać sporo inicjatywy, bo raczej rzadko zdarza się reżyser który wstaje rano i myśli "o, w tym kawałku świetnie byłoby dograć skrzypce" :) Przyznaję Ci rangę i życzę powodzenia.
Zablokowany