instrumentalista-funfel

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

funfel

Instrumentalista

Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2020, 23:33

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
1 i 3 plik własne autorstwo a środkowy to tylko krótki (minutowy) kawałek z evangelion cruel thesis
Awatar użytkownika
LiON

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Animator (młodszy)

Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:10

Hej, w linku dałeś 2 razy opening z Evangelion zamiast swojej. I powodzenia w rekru ; p
Btw. tylko zapytam, nie korzystałeś raczej z metronomu? Bo trochę słychać że czasem przyśpieszasz/zwalniasz. I uważaj na pomyłki jak np. w openingu w 0:46 heh.
funfel

Instrumentalista

Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2020, 23:33

lION pisze:
21 maja 2020, 17:29
Hej, w linku dałeś 2 razy opening z Evangelion zamiast swojej. I powodzenia w rekru ; p
Btw. tylko zapytam, nie korzystałeś raczej z metronomu? Bo trochę słychać że czasem przyśpieszasz/zwalniasz. I uważaj na pomyłki jak np. w openingu w 0:46 heh.
nie wiedziałem że dwa razy wysłałem. W każdym razie prawda nie korzystałem z metronomu, ale jeśli bym miał coś robić to bym korzystał raczej z programu, aby przesyłać wszystko, ponieważ słychać jaką jakoś tam mam
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udział w rekrutacji. Jest parę problemów na które warto zwrócić uwagę:
* kiepska jakość nagrania - w szczególności tego dłuższego, ale Evangelion też nie jest pod tym względem dobry. Jeśli chcesz się nagrywać to warto przemyśleć jakąś lepszą strategię, niestety pianino nie jest pod tym względem najłatwiejszym instrumentem. W obecnej chwili nawet gdybyś miał nienaganną technikę to takie nagranie ciężko byłoby gdzieś użyć.
* trzymanie tempa i ogólna chwiejność - tak jak napisał lION warto korzystać z metronomu, ale też odnoszę wrażenie, że po prostu czasem nie dawałeś rady wszystkiego zagrać w tempie które sobie narzuciłeś.
* pomyłki - dobre nagranie powinno być wolne od pomyłek, nieczystości, przypadkowych dźwięków etc. Inaczej niż np. z wokalem, nic się z tym później nie da zrobić.

W tym momencie nie mogę Ci przyznać rangi.
Zablokowany