Rekrutacja Zanii

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Zania

Instrumentalista

Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2017, 17:18

Dzień dobry!

Jestem wiolonczelistką zaczynającą piąty rok nauki i chciałabym dołączyć do społeczności NanoKarrin. Póki co ubiegam się o tytuł Instrumentalisty, ale jak się trochę podciągnę mam nadzieje zostać wokalistą i aktorem :) .
Jestem biegła w odczytywaniu nut w dwóch kluczach: basowym i tenorowym, mogę również w razie potrzeby zagrać coś na pianinie (ale niezbyt wymagającego!!!) to wtedy mam do użytku klucz wiolinowy.
Posiadam zbiorek z utworami na wiolonczele z filmów "Zaczarowana", "Kraina Lodu" i "Zaplątani", i znam parę piosenek, ale tylko ścieżkę którą się śpiewa - mogę mieć kłopoty z samodzielnym skomponowaniem akompaniamentu, ale nie zaszkodzi spróbować.
Grałam już w duecie i orkiestrze, i mam nadzieje, że moja rekrutacja zostanie przyjęta. Przy okazji zapraszam na mój blog poświęcony wiolonczeli: www.wiolomania.com .

Zania
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Wierzę w twoje umiejętności i cieszę się z twojej aplikacji. Fajnie by było gdybyś jednak wrzuciła jakiekolwiek nagranie żebyśmy wiedzieli, że jesteś to w stanie zrobić :) poza tym link który wrzuciłaś nie działa albo ja nie umiem w internet.
Zania

Instrumentalista

Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2017, 17:18

Dzień dobry!

Przepraszam, że nie zamieściłam wcześniej, a z linkami to mam same problemy ;). Oto moje nagrania - to Concertino IV Matteo Zocariniego i "Fight Song" Rachel Platen.

http://wiolomania.blogspot.com/p/blog-page_24.html

(Oba utwory. W razie problemów spróbuję inaczej przesłać.)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Największym problemem tych nagrań nie są niedostatki techniki wykonawczej, ale nagraniowej. Przyznaję Ci rangę ale miej na uwadze, że żeby nagrać coś do projektu musi to być faktycznie dobrej jakości, czysty materiał.
Zania

Instrumentalista

Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2017, 17:18

Dziękuję! Zastosuję się.
Zablokowany