Strona 1 z 1

Rekrutacja Zanii

: 20 sie 2017, 17:43
autor: Zania
Dzień dobry!

Jestem wiolonczelistką zaczynającą piąty rok nauki i chciałabym dołączyć do społeczności NanoKarrin. Póki co ubiegam się o tytuł Instrumentalisty, ale jak się trochę podciągnę mam nadzieje zostać wokalistą i aktorem :) .
Jestem biegła w odczytywaniu nut w dwóch kluczach: basowym i tenorowym, mogę również w razie potrzeby zagrać coś na pianinie (ale niezbyt wymagającego!!!) to wtedy mam do użytku klucz wiolinowy.
Posiadam zbiorek z utworami na wiolonczele z filmów "Zaczarowana", "Kraina Lodu" i "Zaplątani", i znam parę piosenek, ale tylko ścieżkę którą się śpiewa - mogę mieć kłopoty z samodzielnym skomponowaniem akompaniamentu, ale nie zaszkodzi spróbować.
Grałam już w duecie i orkiestrze, i mam nadzieje, że moja rekrutacja zostanie przyjęta. Przy okazji zapraszam na mój blog poświęcony wiolonczeli: www.wiolomania.com .

Zania

Re: Rekrutacja Zanii

: 21 sie 2017, 04:50
autor: Orzecho
Wierzę w twoje umiejętności i cieszę się z twojej aplikacji. Fajnie by było gdybyś jednak wrzuciła jakiekolwiek nagranie żebyśmy wiedzieli, że jesteś to w stanie zrobić :) poza tym link który wrzuciłaś nie działa albo ja nie umiem w internet.

Re: Rekrutacja Zanii

: 21 sie 2017, 18:38
autor: Zania
Dzień dobry!

Przepraszam, że nie zamieściłam wcześniej, a z linkami to mam same problemy ;). Oto moje nagrania - to Concertino IV Matteo Zocariniego i "Fight Song" Rachel Platen.

http://wiolomania.blogspot.com/p/blog-page_24.html

(Oba utwory. W razie problemów spróbuję inaczej przesłać.)

Re: Rekrutacja Zanii

: 23 sie 2017, 15:33
autor: Orzecho
Największym problemem tych nagrań nie są niedostatki techniki wykonawczej, ale nagraniowej. Przyznaję Ci rangę ale miej na uwadze, że żeby nagrać coś do projektu musi to być faktycznie dobrej jakości, czysty materiał.

Re: Rekrutacja Zanii

: 26 sie 2017, 10:14
autor: Zania
Dziękuję! Zastosuję się.