[INSTRUMENTALISTA] x_Cookie_x

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

x_Cookie_x

Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 18:14

Oryginalna piosenka:
Moje instru:
Program: Music Maker 2016.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, 19:47 przez x_Cookie_x, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Jako, że nie jest to typowa rekrutacja na instrumentaliste parę dodatkowych pytań :
* aranżacja jest twojego autorstwa?
* nagranie jest twojego autorstwa?
* czemu takie brzmienie pianina? Ogólnie przeprowadz mnie przez proces powstawania tego instrumentala.
x_Cookie_x

Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 18:14

Orzecho pisze:
24 sie 2017, 19:19
Jako, że nie jest to typowa rekrutacja na instrumentaliste parę dodatkowych pytań :
* aranżacja jest twojego autorstwa?
* nagranie jest twojego autorstwa?
* czemu takie brzmienie pianina? Ogólnie przeprowadz mnie przez proces powstawania tego instrumentala.
*Użyłem midi z neta, i trochę je podrasowałem
*Tak, nagranie jest mojego autrostwa
*Brzmienie pianina powstało przez to, że w ustawieniach dałem głosniej "suwak" midi i podgłosniłem, plus dodałem kilka bajerów, powstało to tak, że pobrałem midi echo, podrasowałem je, zmieniłem linię, itp.
mogę Ci wysłać parę sceerenów
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Jeśli wziąłeś midi z neta to nagranie nie jest twoje, po prostu puściłeś je przez jakiś wirtualny instrument. Efekt nie jest najlepszy głównie przez słabą jakość tegoż instrumentu. Cokolwiek tu pokazałeś ciężko wpasowac w rangę instrumentalisty.
x_Cookie_x

Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 18:14

Orzecho pisze:
24 sie 2017, 19:38
Jeśli wziąłeś midi z neta to nagranie nie jest twoje, po prostu puściłeś je przez jakiś wirtualny instrument. Efekt nie jest najlepszy głównie przez słabą jakość tegoż instrumentu. Cokolwiek tu pokazałeś ciężko wpasowac w rangę instrumentalisty.
Czyli muszę w następnej rekrutacji za miesiąc pokazać coś, co zrobiłem w 100% sam?
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Na instrumentaliste? Najprościej by było gdybyś to nagrał sam, niekoniecznie swoją aranżacje. Jeśli chcesz być instrumentalistą który nie gra na żadnym instrumencie to przynajmniej to co wytwarzasz powinno brzmieć dobrze i pokazywać jakieś kompetencji muzyczne 😉 ale jeśli bawi cię praca z dźwiękiem może lepiej będziesz się czuć w skórze realizatora.
x_Cookie_x

Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 18:14

Orzecho pisze:
25 sie 2017, 11:40
Na instrumentaliste? Najprościej by było gdybyś to nagrał sam, niekoniecznie swoją aranżacje. Jeśli chcesz być instrumentalistą który nie gra na żadnym instrumencie to przynajmniej to co wytwarzasz powinno brzmieć dobrze i pokazywać jakieś kompetencji muzyczne 😉 ale jeśli bawi cię praca z dźwiękiem może lepiej będziesz się czuć w skórze realizatora.
Obiecuję, za miesiąc przyjdę z własną pracą w 100% Jeśli chodzi o realizatora, to też mam zamiar.
Zablokowany