[Realizator] Fishy

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie realizatorów dźwięku

Awatar użytkownika
fishy

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 22:12

DiscordID: Bartuś#5873
Oryginał:
Miks:
Materiały:

Wrzucam tutaj swój oryginalny utwór jeśli to nie jest problem (jeśli jest to problem to zrobię szybki mix jakiegoś innego utworu) - chciałbym dołączyć do tej grupy, żeby popracować nad swoim mixem i jakieś nowe znajomości założyć w branży c:
Razjel

Realizator dźwięku (starszy)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 56
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:29

Hej Fishy, w NK robimy głównie miksy coverów Japońskich piosenek, więc jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w tym kontekście to zapraszam. Możliwe że jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz ludzi którzy chcą przygotować na kanał NK swoje autorskie piosenki to wtedy na pewno twoje umiejętności też się w to wpasują. Co do twojego miksu to słychać że wiesz jak używać odpowiednich narzędzi do obróbki głosu, więc przyznaję Ci rangę młodszego realizatora. Idź i twórz potęgę naszej grupy!

Jeżeli jesteś zainteresowany feedbackiem do realizacji swoich piosenek to wpadnij na kanał realizatorów dźwięku NK (https://discord.gg/yb3qXns) gdzie możesz wrzucać swoje projekty na #bashthisrecording. Wtedy na pewno znajdą się osoby które podzielą się swoimi opiniami takimi jak: "ta stopa brzmi jak piłka plażowa" albo "bębny mają z mało warstw", itd.
Zablokowany