[Realizator] Yrayz

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie realizatorów dźwięku

Yrayz

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Czołem, z racji że dostrzegłem dzisiaj rano ten temat to stwierdziłem, że w sumie czemu nie spróbować.
Z góry mogę zaznaczyć że dostarczone nagrania są słabej jakości i wokalistka pojechała strasznie nosowo. Nie wspomnę o tych dziwnych cięciach, kliknięciach czy też stukach w nagraniu. Nie oglądałem tego anime, a tym bardziej nie znałem oryginalnego wykonania, ale ucięcie wszystkiego powyżej 10kHz w instrumentalu było śmieszne.

W każdym razie, zrobiłem tyle ile mogłem zrobić w takim krótkim czasie (4 godziny). Drugie głosy nie zostały przeze mnie ruszone, bo uznałem że po prostu się nie nadają.

Utwór: Kanashimi no Mukou, materiały wzięte z waszego tematu dotyczącego rekrutacji.

Link: https://uploadfile.pl/pokaz/1710579---58yj.html
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Generalnie jest bardzo w porządku. Prawdopodobnie większość reżyserów wolałaby mieć balans głośności przesunięty na korzyść wokalisty, ale twój też jest ok, nawet jeśli nieco kontrowersyjny. Głośność, zwłaszcza jeśli zależna jest od niej limitacja czy normalizacja, lepiej jest mierzyć w dBTP niż dBFS. U mnie np. twój miks się świeci jako przesterowany, mimo że przestery są tam tylko potencjalne. Biorąc pod uwagę, że nie możemy być pewni co zrobi z tym później youtube lepiej być nieco konserwatywnym. Przyznaję Ci rangę młodszego realizatora, zapoznaj się proszę z tym jak działa ranga i jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś dołącz do naszego Discorda - tam dzieje się większość życia grupy. Polecam też zajrzeć na serwer realizatorów dźwięku :)
Zablokowany