[Ilustrator]-LeeElai

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

LeeElai

Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2017, 18:01

Autor:LeeElai
Link nr.1:https://leeelai.deviantart.com/art/Portrait-721519550
Link nr.2:https://leeelai.deviantart.com/art/LeeElai-719912729
Dodatkowy Link:https://leeelai.deviantart.com/
Opis:
Witam :3 Bardzo chciałabym być częścią waszej wspaniałej grupy! Nie wiem czy moje umiejętności dorównują waszym wymaganiom ale chce spróbować <3 Rysuje już 3 lata,lecz tylko pół roku próbuje swoich sił w grafice komputerowej. Pozdrawiam
Kadan

Ilustrator

Posty: 58
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj LeeElai (´ ▽ ` )
Wymagania zależą od tego na jakiego rekrutera się trafi, I think, i tu pies pogrzebany >>>:))))

Zaczynając od portretu, sama twarz nie jest zła, jednak z ciałem jest na odwrót, zacznijmy od mięśnia obojczykowo-mostkowo-sutkowego który tworzy razem z obojczykami typowy dołek, na rysunku po naszej lewej jest dobrze, po prawej jest przeciągnięty a przy takiej pozie (głowa przodem, ciało półbokiem) nie powinno go być widać, sam dołek od tego mięśnia a obojczyków jest w złym miejscu, jakby został wepchnięty na upartego, nie ma także zaznaczonego obojczyka po naszej prawej. Piersi nie mają uzasadnienia dlaczego są tak ciasno zbite, zarazem spłaszczone i uniesione (można było to uratować dorysowując skrzyżowane ręce).

Fursony nie mam z anatomii jak ocenić bo nie mam pojęcia co to za gatunek/hybryda, aż tak się nie znam na nich by ogarnąć x) W niej jednak myślę że największy błąd popełniłaś z okiem, które ma zbyt mocno zaznaczone linie w stosunku do reszty lineartu. Kolorystyka jest miła dla oka.

Przeglądając galerię, widać że bardziej się skupiasz na furry które są u Ciebie lepsze od ludzi, posiadają lepiej narysowaną anatomię, lepiej dobrana jest kolorystyka (wgl co do kolorystyki to aaaaaa ten ostatni rysunek w twojej galerii jest cud, miód), światłocienie. Więc podjąłem decyzję, w tej chwili nie mogę Ciebie przyjąć do grona ilustratorów, jednak gdy wyrównasz swoje umiejętności (fursony>ludzie) to zapraszam ponownie.
Przede wszystkim przy ludziach skup się na tej okrutnej anatomii + ubrania.

Pozdrowionka i do następnego ( ´ ᗜ `)ノ
LeeElai

Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2017, 18:01

Dziękuję za rady. Będę się starać bardziej ^.^ i dziękuję też za pochwały xd Jeśli uznam że się poprawiłam to z chęcią tu zajrze. Pozdrowionka <3
ODPOWIEDZ