[Ilustrator] - Inlaru

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Inlaru
Moderator
Moderator

Wokalista

Ilustrator

Posty: 69
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Autor: Inlaru
Link nr 1: https://inlaru.deviantart.com/art/Speed ... -726952180
Link nr 2: https://inlaru.deviantart.com/art/OC-Ce ... -725183555
Dodatkowy link: https://inlaru.deviantart.com/gallery/?catpath=/
https://www.youtube.com/channel/UCJrNig ... subscriber

Opis: Staram się nie wyuczać tylko w ani/mango, kocham kreskówki i bajki, jest to część mnie. W moje prace staram się wkładać również uczucia. Uważam że prace nie są tragiczne choć nadal wyszukuję swojego stylu. Rysuje w programie Paint Tool Sai. Siedzę w rysowaniu cyfrowym już około 2 lata? Tak bardziej na poważnie. Pomyślałam że zgłoszę się tu, a jeżeli się nie uda to liczę na cenne wskazówki. Spróbować nigdy nie zaszkodzi :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Kadan

Ilustrator

Posty: 58
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj Inlaru (´ ▽ ` )

Kucyk, kucyk, kucyk, znaczy nie wiem co to za dokładnie hybryda kucykowa bo się nie znam xD Więc jestem w stanie wyłapać w tym przypadku tylko trochę, zacznijmy od anatomii, widzę troszeczkę nienaturalnie wyrastający ogon, prawdopodobnie dodanie łuku w gonie od strony grzbietu zminimalizowałoby to wrażenie, mamy także końcówkę ogona, która po jednej stronie ma trzy razy więcej włosów (lecz nie chciało mi się przeglądać galerii osoby z którą robiłaś AT by ogarnąć czy to zamierzony efekt lolol). Następnie mamy niezidentyfikowany obiekt na tylnej nodze, niezidentyfikowany ponieważ jest dość gruby jak na wstążkę, więc nie wiadomo czy to ona, czy zwinięty i owinięty długi kawałek materiału, czy szeroka lina. I ostatnie, cieniowanie włosów, są pocieniowane, o tak, po prostu, bez wziętego pod uwagę oświetlenia, układ włosów na głowie jak ok, na końcówce ogona go praktycznie nie ma, bardziej wygląda na teksturę bo mało zgadza się z ułożeniem włosia zaznaczonego w linearcie.

Chibi rysujesz dość pulchno i nie chodzi tutaj o to że są grube. Najbardziej nieprawidłowo anatomicznie przy Celebii jest długość rąk, jej lewa ręka długością jest oky, oky, zaś druga sięga do połowy łydki, szpiczaste paluszki TT, stopy na siebie nachodzą mimo tego samego położenia przestrzennego. Plastry(?) na nogach i gumka od kokardy na włosach(?), wyglądają jakby to OC było szmacianą lalką która miała naszyte i dodatkowo wypchane owe dodatki, więc tutaj także nie wiem czy to zamierzony efekt. Ubranie ma gdzieniegdzie niepotrzebne marszczenia. Kolorystyka jest brudna, przy chibi naprawdę nie ma po co się miziać z kolorowaniem, płaskie kolorowanie i cieniowanie często lepiej przy nich wyglądają. Włosy mają ten sam problem co wcześniej przy kucyku opisałem. I ostatnie, światłocień masz, a nawet w niektórych miejscach jest niepotrzebny bądź za gruby jak na dany przedmiot/miejsce (akcesoria na szyi, na nogach od plastrów(?), akcesoria na biodrach), jedynie gdzie go brakuje to szyja i trochę pod nią już na ubraniu bo mamy tutaj dużą głowę i długie obszerne włosy więc razem wzięte dają nam większy cień.

Zdecydowanie najnowszy kucyk jest Twoim najlepszym, kolorystyka z sobą współgra na tyle by nie raziła w oczy, światłocień w odpowiedniejszych miejscach, środek ciężkości w pozie jest bardzo zachowany. Jednak (uu, groźnie zabrzmiało xD) na tą chwilę nie mogę Ciebie przyjąć do naszego grona ilustratorów ze względu na różną jakość pomiędzy Twoimi kucykami a bardziej ludzkimi postaciami, więc gdy ludziki nabiorą takiej samej jakości jak kucyki (przede wszystkim kolorowanie i światłocień, lecz pamiętaj o cieniowaniu włosów u obu) to zapraszam za minimum miesiąc do ponownej rekrutacji.

Pozdrowionka i do następnego ( ´ ᗜ `)ノ
ODPOWIEDZ