[Ilustrator] - Linther

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Linther

Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2018, 08:57

Autor: Linther
Link nr 1: pre00.deviantart.net/8f26/th/pre/i/2018/077/4/3/woman_by_lintersumi-dc68twn.png
Link nr 2: pre00.deviantart.net/34b9/th/pre/i/2018/045/1/2/doloris__zycie_bez_istnienia__by_lintersumi-dc2fwxu.png
Dodatkowy link: lintersumi.deviantart.com/gallery/

Mam nadzieje, że moje skromne zdolności się na coś przydadzą.
Awatar użytkownika
Lizz

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:38

Hej! o/
Przede wszystkim dzięki, że zdecydowałaś się przystąpić do rekrutacji w naszej grupie! Jak to mówią, pierwsze koty za płoty!
Przeglądając twoje prace, moją uwagę szczególnie przykuł art z dziewczyną w sukience - kolory są bardzo ładnie dobrane, cieniowanie też jest dobrze wykonane. Widać też, że masz świadomość tego, z jakiego materiału są stroje noszone przez twoje postaci. Starasz się naturalnie odwzorować zgięcia czy też ich fakturę. Jesteś w stanie rysować zarówno dynamiczne jak i statyczne pozy, nie trzymasz się sztywno jakichś ustawień, śmiało eksperymentujesz. Mimo tego w twoich pracach jest jeden dosyć istotny minus - twarze. A w zasadzie chyba nawet twarz, bo na prawie każdym, jeśli nie każdym, wygląda prawie identycznie. Czasem masz też problem z perspektywą. Widać to szczególnie na rysunku Arcade Ahri. Spróbuj kiedyś usiąść i rysować tylko portrety. Zadbaj o to, by każda twarz była mimo wszystko inna. Nie mówię tutaj o stosowaniu różnych stylów. Jednej postaci możesz zrobić nieco większe oczy, innej mniejszy nos i tak bez przerwy, na ile wyobraźnia ci pozwoli. Rysuj zarówno kobiety, jak i mężczyzn! Jeśli będziesz chciała się pochwalić i zapytać - śmiało, po to tu jestem :D
Na dzień dzisiejszy muszę odrzucić twoją rekrutację, ale nic straconego! Teraz już wiesz, na czym masz się skupić. Ćwicz w wolnych chwilach i nie zniechęcaj się! Mam nadzieję, że się nie poddasz i prędzej czy później wrócisz tutaj i założysz nowy wątek ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Linther

Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2018, 08:57

Dziękuje za odpowiedzi i rady, postaram się nad tym popracować i z pewnością jeszcze wrócę :3
Zablokowany