[Ilustrator] Bon

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Bon

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 22:46

Autor: Shizu/Bon
Linki: (tą zrobiłem wczoraj, reszta jest już troszkę starsza)



Poprzednia rekrutacja: viewtopic.php?f=12&t=639
Opis: Mam nadzieję, że widać w ogóle jakąś poprawę przez ten rok, welp
Awatar użytkownika
Ari

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Animator

Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:09

Kocham te rysunki, kochałam już przy pierwszym twoim podejściu, powodzenia!
Awatar użytkownika
Bon

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 22:46

Aaa dziękuję, Ari <3
I hope, że pójdzie dobrze
Awatar użytkownika
Kefir

Wokalista

Animator

Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2017, 20:52

Powodzenia Bon <3
Trzymam kciuki!!
Awatar użytkownika
Bon

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 22:46

Kefir pisze:
21 mar 2018, 12:19
Powodzenia Bon <3
Trzymam kciuki!!
Aaa dziękuję, Kefir gtgsf
Oby poszło dobrze, welp
Awatar użytkownika
Lizz

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:38

Hej! o/
Na początku powiem, że widać, że wziąłeś pod uwagę rady Kadiego z poprzedniej rekrutacji, co poskutkowało poprawą po tym niecałym roku przerwy!
Mimo tego, chciałabym dzisiaj od siebie dodać, byś poćwiczył bardziej nad anatomią. Chodzi mi konkretnie o nieproporcjonalne względem reszty buty/stopy. O ile dobrze kojarzę, ktoś na serwerze zwrócił już chyba na to uwagę. Jeśli pomyliłam cię z kimś - najmocniej przepraszam x'D W każdym razie jeśli rysujesz już kogoś w określonych proporcjach, to zachowaj je również na samym dole, bo mam wrażenie, że niektóre twoje postaci tylko tam z niewiadomych przyczyn ulegają rozszerzeniu :D I właśnie tylko niektóre, co pokazuje, że jeśli chcesz, to potrafisz. Decydując się na bardziej masywne buty, owszem, powinieneś je rysować "większe", jednak nie w taki sposób, że wręcz odstają nienaturalnie od stopy. Zakładając, że przy chudych nogach, narysowałeś olbrzymie buty, wyobraź sobie, że teraz te postaci mają zacząć w nich chodzić. Potrafiłyby? Bo ja osobiście z trudem stawiałabym jakiekolwiek kroki w takich kajakach ^^' Wystarczy tylko, abyś rysował je bardziej dopasowane do reszty ciała, ale nie zwiększaj i nie pogrubiaj stóp, tylko zmniejszaj obuwie! Ubrania mają być dopasowane do ciała, nie na odwrót!
Pomijając ten nieznaczny element, bo wierzę, że jesteś w stanie go poprawić, wystarczy się trochę do tego przyłożyć, chcę dać ci szansę i powitać cię w grupie o/
Nie spoczywaj jednak na laurach i doskonal swój warsztat dalej! W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do siebie na priv lub do dyskusji na kanale grafików.
Obrazek
Zablokowany