[Ilustrator] - MattKunSenpai

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

MattKunSenpai

Ilustrator

Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2018, 15:06

Link nr.1:
Link nr.2:
Link nr.3:
Link dodatkowy: https://www.deviantart.com/mattkunsenpai

W likach zamieściłem jeden szkic fullbody, gdyż nie został on jeszcze skończny, a jest to full, który najbardziej mi się podoba ^^ Kolejny to taka cała praca moich autorskich postaci wraz z tłem. A ostatnie to żeńska wersja Variana, a wybrałem go żeby tu wstawić, żeby pokazać mój drugi styl kolorowania ^_^
Awatar użytkownika
Lizz

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:38

Hej! o/
Przede wszystkim wybacz za zwłokę, dzięki za cierpliwość i za przystąpienie do rekrutacji na ilustratora!
Powiem szczerze, że na początku nie za bardzo wiedziałam, co z tobą zrobić. Widząc cały przekrój prac na twoim DA miałam małą zagwozdkę, bo w zasadzie zobaczyłam ciekawą przeplatankę - raz ładnie, całkiem zgrabnie, kolejna praca już niezupełnie, a potem znowu w porządku. Mimo wszystko te najnowsze prace pokazują, że zaczynasz utwierdzać się już w swoim konkretnym stylu. Prosty i schludny, czym cieszy oko :D Z tego, co widzę, dobrze czujesz się w rysowaniu halfbody. Na załączonych w linkach pracach widać, że starasz się utrzymywać czysty lineart, ponadto nie boisz się eksperymentować z różnymi sposobami coloringu, co jest plusem, bo bardzo ciekawie ci to wychodzi.
Jeśli zaś chodzi o moje wątpliwości, dotyczyły one tych prac, w których zrezygnowałeś z kreskówkowego stylu. Wydaje mi się, że chociażby w przypadku arta Mii przerosła cię nieco poza. Przede wszystkim nie byłeś pewny kreski tak jak w przypadku twoich najbardziej aktualnych prac. Ponadto w oczy rzuca się nienaturalne wygięcie kręgosłupa, czy chociażby źle umieszczona i wizualnie spłaszczona twarz. No i palce :'D Pomijając już inne rzeczy, w zestawieniu z tym artem, który ostatecznie został użyty w projekcie, jest duża różnica, na przykładzie której widać, w czym się bardziej odnajdujesz. Ale z racji tego, że podesłałeś konkretne linki, na których powinnam głównie skupić uwagę przy ocenie, nie będę się tutaj bardziej skupiać na rozpisywaniu poprawek w innym stylu rysowania, chyba że faktycznie chciałbyś go kiedyś podszlifować, wtedy daj znać :D
Widzę, że masz już ten jeden, całkiem ładnie wyrobiony styl rysowania, w związku z czym powinieneś dać sobie radę podczas pracy przy projektach. Przyznaję ci rangę ilustratora, idź i czyń dobro o/
Możesz wpaść na nasz serwer grafików NK, gdzie znajdziesz różne tutoriale, a także ogłoszenia dotyczące projektów z udziałem ilustratorów na NK. Oczywiście nic nie jest obowiązkowe, to już według własnej potrzeby :D
Obrazek
Zablokowany