[Ilustrator] - Inlaru

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Awatar użytkownika
Inlaru

Wokalista

Ilustrator

Posty: 19
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Autor: Inlaru.
Link nr 1: https://www.deviantart.com/riviani/art/ ... -756190839
Link nr 2: https://www.deviantart.com/riviani/art/ ... -755321576
Dodatkowy link: https://www.deviantart.com/riviani
Opis: Rekrutuje ponownie z chyba jakimś progresem. Prace mam typowo komiksowe, a na nk często widze typowo animango, ale chce spróbować.

Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Twoje prace mają naprawdę bardzo dużo potencjału. Chociaż tak jak zauważyłaś na NK używamy głównie artów w stylu anime, to twoje arty mogłyby zapełnić lukę w kwestii kreskówek. Niestety nadal posiadają braki techniczne w postaci zaburzonej anatomii i proporcji. Na pierwszym artcie bardzo kuleje dłoń postaci, serdeczny palec wyrasta zbyt blisko nadgarstka, a cała dłoń wygląda tak, jakby była obrócona wewnętrzną stroną w stronę widza, podczas gdy powinna być zwrócona w stronę postaci. Na drugim z artów prawa łydka dziewczyny wygina się nienaturalnie w stosunku do stopy. Widzę za to, że na najnowszej pracy z deviantarta jest już o niebo lepiej z anatomią, co wskazuje na to że faktycznie robisz progress! Jeśli chodzi o lineart, pamiętaj, że w przypadku takiego stylu musisz podwójnie uważać na stabilność i dokładność linii. Do coloringu nie mam większych zastrzeżeń, fajnie podkreśla tę 'kreskówkowość'.
Jesteś zaledwie o krok od otrzymania rangi. Jestem pewna, że jeśli jeszcze trochę poćwiczysz i do nas wrócisz, to ci się uda!
ODPOWIEDZ