[Ilustrator]- Devin

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Devin

Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2019, 22:22

Link 1:

Link 2:

Link dodatkowy:
https://instagram.com/devin_need_some_c ... 1iiutt4wys


Nazywam się Devin, a raczej wolę posługiwać się tym imieniem. Jestem młodą artystką, która od około 2 lat zajmuje się digitalem. Dalej jednak wykonuje prace tradycyjnie lecz preferuję digital. Mam też bardzo mały kanał na YT ale nie mam tam praktycznie filmów więc nie dałam linku. Dalej chodzę do szkoły lecz nie koliduje to z moją pasją jaką jest rysowanie. W przyszłości chciałabym też pomagać w projektach jako dialogista, tekściarz oraz aktor głosowy lecz na razie nie mam mikrofonu, ale z angielskim radzę sobie świetnie😊. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje zgłoszenie. Wiem Piszę strasznie formalnie jak na małą dziewczynkę.
Awatar użytkownika
Lizz

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:38

Hej o/
Dzięki za udział w rekrutacji na ilustratora! Widać, że dopiero zaczynasz kształtować swój styl i jeszcze troszkę drogi przed tobą. Z tego powodu nie mogę ci jeszcze przyznać rangi, ale to nic straconego :D Grunt, to żeby dalej ćwiczyć i nie poddawać się!
Przede wszystkim powtarzającym się w twoich pracach błędem są proporcje. Najczęściej właśnie ręce wychodzą albo za długie, albo za krótkie. W przypadku Polski wyszły zdecydowanie za krótko, poza tym "rozlały się" barki i nie współgrają z resztą elementów w tej partii ciała. Biust zarówno w tej pracy jak i w kilku innych wyszedł nienaturalnie spłaszczony i nie chodzi mi tutaj o to, że wszystkie dziewczyny powinny mieć większą miseczkę. Mam na myśli to, że brakuje im pewnej przestrzenności, wydają się być póki co nienaturalnie uformowanymi, spłaszczonymi kształtami w niektórych przypadkach. Zostając jeszcze przy Polsce, nie wiem jakim cudem ta dziewczyna trzyma tę sukienkę x'D Bo wygląda jakby używała do tego tylko paznokci, co należałoby poprawić na przyszłość. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś ułożenia dłoni w różnych przypadkach, zawsze warto skorzystać sobie z refek - jakieś zdjęcia lub tutoriale mogą okazać się bardzo przydatne, więc w przyszłości nie zapominaj o tej opcji! No i jeszcze pozwolę sobie wspomnieć o cieniach - te pod wiązaniami w górnej części stroju są za bardzo oddalone od sznurków. Sprawia to wrażenie jakby gorset był kompletnie odklejony od reszty i odstawał na jakąś większą odległość od ciała. Ale to można łatwo skorygować, wystarczy zrobić je bliżej sznurków i takie wrażenie powinno zniknąć :D
Co do Harley Qinn to na pewno szyja jest nieco za długa. I z tym zjawiskiem się już w sumie często spotykałam - zazwyczaj nieświadome przedłużanie szyi z powodu obecności obroży. Na przyszłość - najpierw szyja (zadbaj, aby miała naturalne proporcje), potem "nakładanie" obroży. Tutaj z proporcjami ciała też się coś zadziało. Nogi są wyraźnie skrócone, łydki zbyt szerokie. No i postaraj się popracować trochę nad dopasowaniem ciała do rekwizytów. W przypadku lewej ręki dziewczyny (naszej prawej) osadzenie jej na kiju wyszło całkiem zgrabnie, czego nie można już tak pewnie powiedzieć o drugiej stronie. Za bardzo wisi w powietrzu, żeby można było mówić o opieraniu się, a po to ten kij tam jest w przypadku tej pozycji :D
Jak już mówiłam nie ma co się zrażać, ćwiczenie czyni mistrza! Mam nadzieję, że będziesz się dalej doskonalić w swojej pasji i że wrócisz tutaj z nowymi, bardziej dopracowanymi artami <3
Obrazek
Devin

Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2019, 22:22

Rozumiem waszą decyzję i postaram się poćwiczyć. Bardzo dziekuję za wskazówki i będę je stosować 😊. Na pewno będę jeszcze podchodzić do rekrutacji, ale to dopiero kiedy indziej gdy uznam, że juz się poprawiłam.
Zablokowany