Rekrutacja na ilustratora(Hoshik22)

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Hoshik22

Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:47

Hm...śpiewam nawet nieźle ale sprzętu brak,na tekściarza nie wiem czy mnie przyjmą(choć jestem humanem i pisarką).Może bym spróbowała swoich sił w artystycznym klimacie?Ogólnie jestem 'człowiekiem renesansu' i zajmuję się w większości rękodziełem ewentualnie (drugą wielką pasją)zgłębianiem tajemnic chorób psychicznych. Żaden temat nie jest mi straszny więc mogę narysować wszystko 😅
Nie jestem mistrzynią i rysuję na komputerze od niedawna (przez 4lata żyłam bez komputera,bo brat nolife memy oglądał 24/7)
Tu wkleję kilka linków do moich przykładowych prac graficznych:











Tak więc miłego oglądania 😘
Hoshizana
Awatar użytkownika
Hoshik22

Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:47

W razie wątpliwości polecam także zajrzeć na moją tablicę na Pinterest,gdzie mam też trochę swoich 'bazgrołków' z roku 2014,kiedy miałam okazję korzystać z komputera przez rok(potem zachorowałam i nie miałam czasu na realizowanie pasji)

https://pin.it/2lmzfyv4452rif
Hoshizana
Awatar użytkownika
Hoshik22

Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:47

Teraz najbardziej jestem dumna z tego 💙
Hoshizana
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Hej, a powiesz mi w jakim programie graficznym rysujesz lub jakiego tabletu używasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Hoshik22

Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:47

Rysuję w PaintToolSAI normalnie na komputerze myszką😁
Hoshizana
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

No no, bardzo dużo różnych stylów, fajnie :)
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Hmm to jest właśnie to o czym pomyślałam za pierwszym razem kiedy zobaczyłam Twoje prace. Że są rysowane bez pomocy tabletu co niestety jest sporym minusem, a wręcz nawet dyskwalifikuje. Przeszkadza to głównie dlatego, ponieważ nie da się robić wystarczająco dobrych postępów mając do dyspozycji tylko myszkę komputera. Przykładem może być sam lineart, którego linie są poszarpane i nierówne. Tablet i rysowanie piórkiem daje przede wszystkim kontrolowanie nacisku pędzla, gdzie sam rysunek staje się o wiele delikatniejszy i gładszy bez tej takiej ostrości, która jest na praktycznie każdym Twoim rysunku.
Dlatego niestety, ale nie możemy Cie jeszcze przyjąć do grupy.
Może pomyślisz nad zakupem tabletu graficznego? Z pewnością pomógłby Ci rozwinąć pasję i umiejętności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hoshik22

Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:47

Mam coś takiego:
https://www.trustedreviews.com/reviews/ ... ics-tablet
Nie jest mi wygodnie z niego korzystać.
Nie kupiłam lepszego tabletu graficznego,bo myślałam,że nie przyda mi się z powodu perspektywy krótkiego życia 😶
W sumie to może i lepiej,że nie dostałam się do waszej społeczności,bo jestem na etapie izolacji od otoczenia (Borderline,mam doła) przez co duży czas mojego życia leżę i na nic nie mam siły-tylko jjem bez końca .Jak przejdę leczenie to postaram się ponownie podejść do rekrutacji
☺ Tak czy inaczej miło mi było spróbować swoich sił i dostać parę dobrych rad.
Hoshizana
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Powodzenia i wracaj do nas!
Zablokowany