[Ilustrator] - Vrisia

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Vrisia

Ilustrator

Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 12:53

Mój Nick- Vrisia
Link-
YouTube- https://www.youtube.com/channel/UCSrgaU ... SniA33BYZw
Potrafię:
-PixelArty
-DigitalPainting
-Grafika Wektorowa
-Animacja poklatkowa
Posiadam bardzo plastyczny styl. Potrafię rysować w wielu stylach jak i kolorowach na wiele sposobów.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Ogółem - bardzo podobają mi się twoje prace. Widać, że nie boisz się próbować nowych rzeczy. Niektóre póki co wychodzą ci troszkę gorzej (rysunki bez linearta), ale wszystkie są bardzo przyjemne dla oka. Miewasz momenty niedokładności, gdzie kolory wyjeżdżają poza kontur lub cień najeżdża na lineart (np obrazek, który masz na avku). Dobrze zrobiłoby twoim rysunkom, gdybyś przykładała więcej uwagi do takich szczegółów. Nie jestem też przekonana co do anatomii w paru miejscach - głównie chodzi o umiejscawianie barków za bardzo z przodu i nieco zaburzone proporcje w długościach kończyn. Mimo tych błędów zrobiłaś na nas dobre wrażenie i z radością witam cię w gronie Ilustratorów! ^^
Awatar użytkownika
Vrisia

Ilustrator

Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 12:53

Ah, dziękuję bardzo za uwagi. Większość błędów (prócz anatomii, bo to po prostu jest błąd) wynika właśnie z tych moich prób, tworzenia w różnych stylach. I czasami moje prace mogą się przez to wydawać niedokładne lub odbiegające od siebie gdyż dalej szukam swojego JA w sztucę i często eksperymentuje ,"żonglując" pomiędzy stylami. Ale z czasem mam wielką nadzieję że moja ręka się wyrobi i będę mogła opanować każdą technikę do perfekcji :)

Dziękuję oczywiście też za przyjęcie do waszego grona <3
Zablokowany