[Ilustrator]

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Shirottea

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2019, 02:04

Autor: Shirottea

Link nr 1:

Link nr 2:

Link nr 3: OC

Dodatkowy link:

Opis: Rysuję około 2 lat? Aczkolwiek dopiero od paru miesięcy rysuję digitalowo, chwilowo moim sprzętem jest telefon ale za jakiś czas się to zmieni (^^) Wciąż się uczę i szukam swojego stylu, więc popełniam jeszcze błędy. Jestem otwarta na krytykę bo zależy mi na rozwoju w tym kierunku (人 •͈ᴗ•͈)
(Tak tylko dodam, że można mnie poprawiać 40 razy bo ja i anatomia wciąż się do siebie przekonujemy. Ano i przyjmuje każdy tutorial dłoni (• ▽ •;)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2019, 23:21 przez Shirottea, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Elthie

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Animator

Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2017, 22:47

Powiedzonka moja droga
Awatar użytkownika
Kapsel

Reżyser piosenek

Animator

Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2017, 02:56

Powodzenia :D
Awatar użytkownika
Koisuru

Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:29

powodzenia <3
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Dajesz skarbie! Trzymam kciuki ❤
Wasza Wiki <3
Shirottea

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2019, 02:04

Dziękuję ( ◜‿◝ )♡
Awatar użytkownika
Lizz

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:38

Hejka! o/
Już sprawdzam, już piszę, wybacz za poślizg, zasięg w górach nie jest moim przyjacielem i teoretycznie mnie nie ma, ale już powiedziałam, że cię sprawdzę, to chcę się z tego wywiązać xD
Ogółem odkąd wrzucasz pracę na discorda mam takie wow i wszystko jest takie kjot i w sumie znowu coś nowego jeśli chodzi o styl naszych ilustratorów, poza tym szanuję mocno za taki upór przy pracowaniu na telefonie. Efekt jest świetny, ale mam kilka uwag co do podrzuconych prac.
W pierwszej uważaj na dłonie! Są źle odwrócone. Zrób sobie taki gest przed lustrem i zobacz dokładnie jak się układają. Jeśli nie jesteś do końca pewna, jest to zawsze dobry sposób na pomoc przy rysowaniu, lepsze to, niż próbować na ślepo z pamięci o/ Dodatkowo uważaj z wyjeżdżaniem poza lineart, w artach bez pełnego tła widać to dokładnie, zwłaszcza tutaj na hostingu, bo na ciemnym tle się to odbija :< Poza tym działa to na minus w estetyce artów, więc po prostu pamiętaj o tym na przyszłość ;w;
Jeśli chodzi o drugi i trzeci to rzuca mi się w oczy uformowanie szczęki. Przy brodzie z reguły się u ciebie dziwnie zawęża i tworzy się falowana linia, a tak nie powinno być. Na niektórych artach na Instagramie masz ją ładniej poprowadzoną i jest bardziej naturalna, więc wiem, że potrafisz ją dobrze uformować :D
Większych uwag raczej nie mam, może chyba tylko że na tym trzecim arcie mogłabyś dodać obojczyki, żeby dorzucić jakiejś bardziej przestrzennej formy na klatce, ale już nie będę przedłużać, przyznaję ci rangę ilustratora, baw się dobrze w naszej grupie i czyń rysunkowe dobro! <3
Jakbyś chciała, to wbijaj na discorda dla grafików, zebraliśmy różne tutoriale z różnych elementów rysunku, więc może coś dla siebie znajdziesz, jeśli cię to interesuje ;w; Tylko nie zapomnij poprosić o rangę, bo te kanały są dostępne tylko dla członków i rekrutów, bez rangi ich nie zobaczysz xD
Zostawiam ci linka i już kończę tę ściankę tekstu >>> https://discord.gg/AtaMbVF
Obrazek
Shirottea

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2019, 02:04

Dziękuję za rady,na niektóre rzeczy nawet nie zwróciłam uwagi więc warto wiedzieć na przyszłość (^^)
I o rany (≧▽≦)
Zablokowany