[Ilustrator] - Aikeji

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Aikeji

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2019, 10:15

Autor: Aikeji

Link 1:

Link 2:

Dodatkowy link: https://www.instagram.com/aikeji_jk/

Opis: Rysuję już od kilku lat, wiem że jeszcze wiele muszę się nauczyć, anatomia nadal stanowi dla mnie problem jednak zawsze staram się aby moje prace wyglądały coraz lepiej. Wciąż zmieniam style i nadal eksperymentuję z cieniowaniem. Czasem rysuję fanarty ale zdecydowanie większą radość daje mi tworzenie oryginalnych postaci.
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Na wstępie bardzo przepraszam cię za tak długi czas bez odpowiedzi. Nie zwlekając zabieram się za ocenę!
Od razu wzrok przykuł mi twój unikatowy styl. Bardzo podoba mi się to, jak bardzo twoje prace są przejrzyste, a mimo prostoty nie wzbudzają poczucia chodzenia na łatwiznę czy braku zdolności. Niestety przy bardziej skomplikowanych ilustracjach jeszcze trochę się gubisz, widać, że szukasz jeszcze swojego stylu jeśli chodzi o cieniowanie. Jeśli miałabym ci coś doradzić, to na pewno żebyś nie bała się trochę mocniej skomplikowanych póz i poćwiczyła dynamikę linearta. W skrócie chodzi o to żeby kontur w odpowiednich miejscach był grubszy, a w innych cieńszy (grubszy zazwyczaj u nasad linii, cieńszy pośrodku). To dodałoby wiele uroku obrazkom taki jak twoja dziewczynka w tęczowym sweterku.
Z radością nadaję ci rangę Ilustratora, mam nadzieję że spodoba ci się u nas w grupie! <3
Awatar użytkownika
Aikeji

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2019, 10:15

KaraKopiara pisze:
06 wrz 2019, 17:43
Hej!
Na wstępie bardzo przepraszam cię za tak długi czas bez odpowiedzi. Nie zwlekając zabieram się za ocenę!
Od razu wzrok przykuł mi twój unikatowy styl. Bardzo podoba mi się to, jak bardzo twoje prace są przejrzyste, a mimo prostoty nie wzbudzają poczucia chodzenia na łatwiznę czy braku zdolności. Niestety przy bardziej skomplikowanych ilustracjach jeszcze trochę się gubisz, widać, że szukasz jeszcze swojego stylu jeśli chodzi o cieniowanie. Jeśli miałabym ci coś doradzić, to na pewno żebyś nie bała się trochę mocniej skomplikowanych póz i poćwiczyła dynamikę linearta. W skrócie chodzi o to żeby kontur w odpowiednich miejscach był grubszy, a w innych cieńszy (grubszy zazwyczaj u nasad linii, cieńszy pośrodku). To dodałoby wiele uroku obrazkom taki jak twoja dziewczynka w tęczowym sweterku.
Z radością nadaję ci rangę Ilustratora, mam nadzieję że spodoba ci się u nas w grupie! <3

Bardzo dziękuję za nadanie rangi i za cenne rady, szczególnie jeżeli chodzi o lineart! Nadal będę się starać lepiej cieniować, no i oczywiście próbować rysować bardziej skomplikowane pozy :)
Zablokowany