[Ilustrator] Mikasa

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

LeagueofMikasa

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2019, 13:41

Autor: Mikasa
Link nr 1:
Link nr 2:
(Przy tym rysunku zaznaczę, ze tło nie było rysowane przeze mnie. Było zapożyczone z Google grafika i przerobione )
Dodatkowy link: (Opcjonalnie) Instagram - Mikasa_in_Artland

Cześć :) nie pamietam ile już rysuje, jednakże sprawia mi to wielką frajdę i spróbuje swoich sił w rekrutacji na ilustratora. Wierze ze samo podejście czegoś mnie nauczy <3

Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Widzę że wkładasz dużo pasji w swoje rysunki. Niestety popełniasz błędy jeszcze na etapie szkicu, co już na początku źle wpływa na końcowy efekt. Mowa tutaj głównie o anatomii. Powinnaś spędzić więcej czasu na obserwowaniu tego, jak wygląda ludzkie ciało i jakie zachodzą w nim proporcje. Na pierwszej pracy źle zagrała perspektywa i lewa ręka postaci wygląda jakby miała wybity bark, a lewe kolano jakby po prostu "spływało" w dół (bo nie widać, że po prostu druga noga jest zgięta do tyłu). Na chibiaku też zadziało się coś bardzo złego z lewą ręką (kość powinna być prosto lub wyginać się do zewnętrznej strony). Dodatkowo usta są zbyt przesunięte w nasze lewo (powinny znajdować się na linii nosa). Twarz zwęża się w złym miejscu, tj pod okiem - gdzie pod okiem powinna być szersza, gdyż tam znajdują się kości policzkowe, a węższa na wysokości oczu. Popracuj też nad stabilnością lineartu i dokładnością kolorowania, bo zostawiłaś sporo dziur. Z pozytywnych rzeczy - bardzo podoba mi się, że bawisz się kolorami. Dzięki temu prace są o wiele żywsze. Niezła robota z cieniowaniem włosów chibiaka.
Niestety na ten moment nie mogę ci przyznać rangi. Mam jednak nadzieję że dalej będziesz się rozwijać i jeszcze do nas wrócisz!
Zablokowany