[Ilustrator] Tiruriru

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Tiruriru

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Ilustrator

Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:00

Autor: Tiruriru
Link nr 1:
Link nr 2:
Link nr 3:
Link nr 3:

Dodatkowy link: https://www.instagram.com/mbhillustrations/
Opis: Hej, szczerze to nie mam ściśle jednego stylu, rysuje to co mi wpadnie do głowy. Potrafię się dostosować <3 Mega by było z wami pracować! [/info]
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Twoje ilustracje są mega słodziaśne i urocze :3 (chyba najbardziej zakochałam się w tym pierwszym linku).
Widzę, że bawisz się stylami, to dobrze, fajnie być elastycznym.
Rysując w naszych projektach z reguły stawiamy na postacie, które są później montowane przez naszych animatorów, rzadko używa się pełnych ilustracji.
Dlatego jak widzę te fajne kompozycje, a później przyglądam się solowym postacią, można dostrzec kilka błędów jak np.: krzywe oczy, brak brwi (chyba że to efekt zamierzony) [art nr3]
Przeglądając IG: rysujesz ciut za duże dłonie [styl ani-mango/kreskówka], podoba mi się sposób w jaki cieniujesz realistyczne prace, ale gdy masz narysować coś w stylu bardziej dziecięcym, te cienie się gubią, są mało widoczne.
To chyba tyle ode mnie :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Tiruriru

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Ilustrator

Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:00

Dzięki! Dobrze przeczytać konstruktywną krytykę i dostać porady! Nawet nie wiesz jak się cieszę że w końcu tak coś więcej od siebie w ocenie niż tylko "fajnie". Pracuje z radością nad błędami. A co do trzeciej ilustracji, to tak, brak brwi był zamierzony 🥰🥰🥰
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Jak jeszcze cie u nas nie ma, zapraszam na discorda NK, tam też myślę, że dostałabyś sporo fajnych porad: https://discord.gg/nanokarrin
Rekruter zapewne tez napisze ci fajną konstruktywną opinie ^^"
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Baaaardzo podobają mi się dwie pierwsze ilustracje. Są pięknie wykonane i ciężko mi się do czegokolwiek w ich przypadku przyczepić. Z kolei prace nr 3 i 4 wymagają nieco dopracowania. Fioletowa postać ma nieco zaburzoną oś ciała, wygina się delikatnie w lewą stronę. Po wykonaniu szkicu warto odbić lustrzanie pracę, wtedy bardzo dobrze widać tego typu błędy. Fajnie byłoby też nieco zadbać o geometrię spódnicy, te plisy wyglądają dosyć nienaturalnie. W pracy nr 4 najbardziej boli mnie niedokładność kolorowania - w wielu miejscach wyszłaś poza kontur. Lepiej dbać o takie rzeczy, nawet w przypadku bardziej "miękkich" obrazów. Nie przekonuje mnie też kontur, wydaje mi się że potrzebujesz jeszcze trochę pracy nad jego stabilnością i dokładnością. Włosy wyglądają trochę jak plastelinowa całość, nie odbiegają fakturą od skóry, a powinny.
Mimo wymienionych wyżej uwag ogólnie podoba mi się twoja twórczość i uważam, że sprawdzisz się w naszych projektach. W związku z tym witam cię w gronie Ilustratorów <3
Zablokowany