[Ilustrator] - NatLee

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

NatLee

Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2020, 19:35

Autor: Natalia aka NatLee#7779

Link nr 1: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 54_382.jpg

Link nr 2: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 151000.png

Link nr 3: https://media.discordapp.net/attachment ... height=587


Opis: 1 praca przedstawia moją bezimienną OC, 2 pzedstawia Victora z anime: Yurii on Ice, a 3 Hanta Sero z anime BNHA :>
Ogólnie.. piszę rekrutacje by spróbować swoich sił, ale również po to by otrzymać może jakąś konstruktywną krytykę i rady co do moich prac! Chciałabym wiązać swoją przyszłość z rysowaniem i chodź jeszcze dużo pracy przede mną mam nadzieję, że kiedyś mi się uda *-*
Często eksperymentuje z technikami tudzież stylem rysowania, uczę się digitalu i oczywiście podstaw rysowania takich jak perspektywa i anatomia :D Okej.. może trochę za bardzo się bez potrzeby rozpisywałam...
Pozdrowionka dla moderacji <3

*jeśli linki nie działają to przepraszam, napiszcie mi a postaram się coś z tym zrobić*
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Poproszę cię jeszcze o podanie discord ID :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
NatLee

Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2020, 19:35

Oj zapomniałam, przepraszam! w takim racie: NatLee#7779
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Praca nr 1: podoba mi się najbardziej ze wszystkich. W pracach z prostym cieniowaniem dobrze jest maksymalnie przyłożyć się do starannego lineartu, bo przykuwa on większą uwagę niż w pracach z cieniami. W niektórych miejscach kontury niepotrzebnie się przecinają, momentami też widać odrobinę nierówne zgięcia, pewnie wynikające z używania narzędzia do tworzenia linii. Uważaj na takie drobiazgi, bo da się je łatwo naprawić, a mocno wpływają na odbiór całości. Dodatkowo ręce są nierównej długości.
Praca nr 2: coś bardzo niedobrego stało się z jakością obrazka, mocno się rozpikselizował. Podczas tworzenia ilustracji, które potem animatorzy wykorzystują do zrobienia wideo, jakość jest jednym z najważniejszych czynników i musimy bardzo dbać o to, żeby nasze prace miały ją jak najwyższą. Widać w tej pracy o wiele bardziej niepewny lineart. Musisz jeszcze trochę poćwiczyć własną rękę, aby być w stanie rysować stanowcze, czyste linie. Uważaj też na wypełnianie postaci kolorem, w wielu miejscach wyjechałaś trochę za kontur. Mam też wrażenie, że zrobiłaś Victorowi lekkiego zeza.
Praca nr 3: ta praca wygląda o wiele schludniej. Tym razem lepiej poradziłaś sobie z lineartem :) Niestety, znowu jedna ręka jest dłuższa od drugiej. Byłoby też lepiej, gdybyś narysowała ją w większym formacie.
Niestety, na ten moment nie mogę ci przyznać rangi ilustratora. Zachęcam jednak do dalszych ćwiczeń i mam nadzieję, że wrócisz do nas za jakiś czas!
Zablokowany