Strona 1 z 1

Ravey16 próbuje w ilustracje

: 22 lut 2021, 14:22
autor: Ravey16

DiscordID: 1if30f45hit_#6072
Autor: Ravey16
Link nr 1:

Link nr 2:

Link nr 3:

Instagram: https://www.instagram.com/1if30f45hit_/

Opis: Wszystkie prace są mojego autorstwa.


Re: Ravey16 próbuje w ilustracje

: 23 lut 2021, 22:55
autor: IkiW
Ooo ta pierwsza ma super klimacik <3

Re: Ravey16 próbuje w ilustracje

: 07 mar 2021, 22:16
autor: Lizz
Hej hej o/
Ogółem to jestem zaskoczona, bo na początku jak zobaczyłam pierwszą pracę, byłam przekonana, że to digital, bo, nie ukrywajmy, raczej z tą techniką się tutaj spotykamy najczęściej, a potem dopiero zerknęłam na twoje story i spotkało mnie fajne zaskoczenie, że udało ci się utrzymać taką jakość przy zdjęciu/skanie, bo przy pracach wykonywanych na kartce musimy na to mocno zwrócić uwagę z racji późniejszego robienia wideo.
Widzę, że chyba lepiej czujesz się w ciemniejszej kolorystyce prac, przy bardziej stonowanych kolorach. W trzecim rysunku przyczepiłabym się właśnie cieniowania, bo cienie na skórze nadały takiego "brudnego" niefajnego efektu. Dodatkowo mooocno podkreśliłeś też tym efektem nos, przez co cała uwaga leci właśnie tam, nawet nie na całą twarz, na nos :'D A wrzuciłeś sobie na tło bijący fiolet, więc można by go fajnie wykorzystać, co prawda gdzieś tam na ubraniach wykorzystałeś już to, ale dobrze by było też wziąć go pod uwagę przy skórze zamiast tych szarości.
I w sumie to raczej nie mam większych zastrzeżeń, pamiętaj na przyszłość o tej jakości zdjęć/skanów jeśli będziesz coś robić odręcznie na kartce!
Otrzymujesz rangę ilustratora, gratki! o/