[Ilustrator] Deviantshiro

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

deviantshiro

Ilustrator

Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 18:14

DiscordID: ShiroKun#3699
Autor: Deviantshiro
Link nr 1:

Link nr 2:

Link nr 3:

Dodatkowy link:

https://www.youtube.com/channel/UCt8Pja ... gzxVLbJy0A
Opis: Kiedyś już byłam w nanokarrin pod nazwą SatoruKun, teraz wraz ze zmianami i lekkim progresem wyszyłam nowe zgłoszenie

Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

OOOO ale cudeńka <3
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Twoje prace prezentują dosyć nierówny poziom. Być może wynika to z różnych założeń podczas ich tworzenia - część wygląda, jakby była robiona bardzo szybko, część jest naprawdę dopracowana. Widać to zarówno w kwestii lineartu, anatomii, jak i cieniowania. Wydaje mi się, że podczas rysowania korzystasz z referencji pozy, ale czasami miewasz na tym polu potknięcia. Uważaj na poprawne umieszczenie szyi na ramionach (czasami ucieka ci ona trochę w którąś ze stron), symetrię piersi (kobiety zawsze mają jedną pierś delikatnie większą, ale nie przesadzajmy z pokazywaniem tego ;)) oraz proporcje rąk do reszty ciała (na niektórych rysunkach są one zbyt wychudzone i wydłużone). Postaraj się pobawić trochę grubością lineartu, tak aby nie był jednolitą linią, a nieco bardziej dynamiczną. Widzę, że masz pojęcie o cieniowaniu, ale w trakcie rysowania tracisz nim zainteresowanie i w ten sposób np. na obrazku nr 4 mamy ładny światłocień na włosach, zaś cała reszta postaci pozbawiona jest wyraźnie zdefiniowanych cieni, przez co wydaje się bardzo płaska. Na ten sam problem cierpi obrazek nr 2, z dokładnie oświetlonym bokiem postaci, ale płaską resztą. Nie bój się stosować bardziej konkretnych plam cienia, to nadaje pracy o wiele więcej wyrazu.
Mimo wymienionych wyżej uwag myślę, że poradzisz sobie w roli ilustratora. Pamiętaj, że w razie czego służymy pomocą. Przyznaję ci rangę :)
Zablokowany