[Ilustrator] - Pandix Sing v2

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
PandixSing

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2018, 15:03

DiscordID: Pandix_Sing#0772
Autor: Pandix Sing
Link nr 1:
(teraz widzę, że Róg Nalu jest w złym miejscu, ale ujdzie xD)

Link nr 2:

Link nr 3:

Dodatkowy link: (coloring (najnowszy), lineart: ja. Szkic w całości nie nalezy do mnie.
Ostatni screen jaki udało mi się stworzyć przed straceniem poprzedniego telefonu xD
tutaj chibiak, w całości mój -

Opis: Siemka! Próbuję drugi raz, patrząc na poprzednie prace - Oboże, było źle x'D Mam nadzieję, że przez ostatnie miesiące zrobiłam jakiś progress! Dodam, że wszystkie prace są robione palcem w telefonie - nie posiadam sprzętu graficznego, ale jak dla mnie nie jest to przeszkodą ;3 Mam nadzieję, że nie jest najgorzej! Czekam na feedback :mrgreen:

Marzę o profesjonalnym dubbingu, a nawet w fandubbingu nie daję rady XDD
Awatar użytkownika
KaraKopiara

Animator (rekruter)

Ilustrator (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Raper

Tekściarz

Animator

Ilustrator

Posty: 116
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:58

Hej!
Zaliczyłaś od ostatniej rekrutacji mega progres, aż miło popatrzeć :D Ciągle jednak są błędy, które trzeba wyeliminować, przede wszystkim jeśli chodzi o anatomię. W pracy nr 1 postać z naszej lewej (zgaduję, że Nalu?) ma bardzo dziwnie ułożone nogi - wręcz tak, że ciężko się zorientować, gdzie są. W sumie do tej pory nie odgadłam, jak dokładnie są ułożone. Oprócz tego Nalu ma też nieco zbyt długie przedramiona i nierówne oczy - jej lewe oko znajduje się trochę wyżej, niż prawe, a tęczówki są pod różnymi kątami, przez co robi się lekki zez. Szanuję za zrobienie tła! Uważaj tylko na perspektywę. Obiekty stojące na stoliku wyglądają, jakby stały pod innym kątem niż sam stolik. Ponadto w pracy brakuje trochę bardziej zdecydowanego cienia - widać, że nie boisz się ostrego światła, dlatego spróbuj wprowadzać również ostrzejsze cienie, aby obiekty były mniej płaskie. Aby jednak uniknąć efektu "plasteliny", musisz też zaznaczać takie rzeczy, jak fałdki na ubraniach, a nie tylko bazowe cienie przy pomocy airbrusha. Najbardziej podoba mi się ilustracja nr 2, ale tutaj też wkradło się kilka błędów - przede wszystkim oczy na nierównej wysokości i prawa ręka zdecydowanie za długa. Podczas robienia szkicu warto używać opcji odbicia lustrzanego - dzięki niej możemy spojrzeć na obrazek "na świeżo" i szybko wyłapać, co jest nie tak.
Cieszę się ogromnie z twoich postępów. Niestety na dzień dzisiejszy potrzebujesz jeszcze ćwiczeń i nie mogę nadać ci rangi. Mam jednak nadzieję że dalej będziesz się rozwijać i jeszcze wrócisz ^^
Zablokowany