Rekrutacja na ilustratora - Kvbvs

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Kvbvs

Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2021, 20:53

DiscordID: @kvbvs#1427
IG: https://www.instagram.com/just.kuba_
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 612
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Hej! Wybacz, mieliśmy missclick przy edycji posta, stąd te braki. Bardzo przepraszam. Nie wpływa to na przebieg rekrutacji, więc nie musisz się przejmować uzupełnianiem.
Awatar użytkownika
lunastyczna

Ilustrator (rekruter)

Ilustrator

Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:35

yahoo
Dziś ja mam tę przyjemność odpowiedzieć, więc lets go.
Na pierwszy rzut oka od razu rzuca się rozstrzał między poziomem prac tu wysłanych, a na instagramie. można się pokusić o stwierdzenie, że została użyta kalka, a tego nie akceptujemy na NK.
W pierwszym linku brakuje kawałka ręki, można ją było śmiało pociągnąć do końca materiału, bez dorysowywania dłoni. (patrząc na ludzkie ciało ręka się kończy się u kobiet mniej więcej w połowie uda).
Drugi rysunek jest bez zarzutów, śmiało nadawałby się na tatuaż.
Ogólnie patrząc na line ciał, mimo wszystko są dobrze zrobione, sugeruję jednak, żeby zmienić ustawienia pędzla tak, aby minimalna grubość była między 0 a 5% wtedy będą ładniejsze zakończenia.(może trochę więcej, w zależności jaki efekt chcesz uzyskać).
Chciałabym zwrócić uwagę, na rysunek z zero two. Line wymaga solidnego szlifu. Bardziej efektywnie wyglądają linie, które mają różną grubość (patrząc na przykładzie grzywki od czubka głowy grubiej i im bliżej nosa tym cieniej). + oczy są od siebie dość różne (chodzi mi o grubość kącików). Cienie są dobre, jedynie można by poeksperymentować z kolorem, szary jest najmniej optymalny.
Na ten moment nie przyznaję ci rangi, czuć od tych prac vibe niepewności, który praktycznie każdy przechodzi (to nic złego, a w zasadzie to jest nawet potrzebne do dalszego rozwoju stylu!).
Nie bój się pióra, chętnie zobaczę twój progres niedługo.
nie poddawaj się tak szybko.
do zobaczenia następnym razem >U<

ps. następnym razem prosze o nie podawanie linka do story, ponieważ nie każdy ma konto na instagramie.
ODPOWIEDZ