[ILUSTRATOR] - Poke

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Poke

Aktor

Wokalista

Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 23:06

Hej! Postanowiłam, że a co mi tam moge spróbwać powalczyć o tę rangę. Skoro już taki mam kierunek studiów, to czemu by nie. Prócz własnego (w którym mam większość prac), potrafię naśladować różne style (przede wszystkim kreskówkowe, z anime/mangą miałam troche mniej styczności) Ciężko mi było zarzucić tylko dwa linki, przez szeroki wachlarz technik jakich używam, więc dodatkowo daję link do mojego deviantarta.

Autor: Poke
Link nr 1: http://pre03.deviantart.net/eb26/th/pre ... b58aaj.jpg
Link nr 2:http://pre05.deviantart.net/c704/th/pre ... b92b9b.png
Link nr3: http://pre08.deviantart.net/38b4/th/pre ... aykdtq.jpg
Dodatkowy link: http://pokemonka225dw.deviantart.com/

Opis: Poproszono mnie o update prac, więc dałam trzy nowsze :D Polecam jednak zajrzeć na DA (dodatkowy link) bo np poruszam się w bardzo dużej ilości różnych stylów i technik. Jakby były jakieś wątpliwości mam też prace robione technikami tradycyjnymi itd.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 21:52 przez Poke, łącznie zmieniany 1 raz.
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

WOW! Świetnie rysujesz.Bardzo mi się podoba :) Powodzenia w rekrutacji :D
Awatar użytkownika
Poke

Aktor

Wokalista

Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 23:06

proca1212 pisze:
16 kwie 2017, 13:32
WOW! Świetnie rysujesz.Bardzo mi się podoba :) Powodzenia w rekrutacji :D
Bardzo dziękuję! :D
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Powodzenia w rekrutacji, masz świetną kreskę :D
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj (´ ▽ ` )
Jako iż wspomniałaś o swym artystycznym kierunku studiów a twoja rekrutacja czeka już miesiąc na rozpatrzenie (przepraszamy), wierzę że w tym czasie na pewno trochę przyprogresowałaś - proszę więc o nadesłanie aktualnych prac.
Awatar użytkownika
Poke

Aktor

Wokalista

Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 23:06

Kadan pisze:
16 maja 2017, 18:49
Witaj (´ ▽ ` )
Jako iż wspomniałaś o swym artystycznym kierunku studiów a twoja rekrutacja czeka już miesiąc na rozpatrzenie (przepraszamy), wierzę że w tym czasie na pewno trochę przyprogresowałaś - proszę więc o nadesłanie aktualnych prac.
Dałam mały update, ale po prostu mało dla siebie rysuję ostatnio, więcej na studia, ale zapraszam też na deviantarta (dodatkowy link) mogę też przesłać jakieś coś czego tu nie ma jakby nadal były wątpliwości :)
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Tak, byłbym wdzięczny za nadesłanie nowszych prac.
Awatar użytkownika
Poke

Aktor

Wokalista

Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 23:06

Kadan pisze:
21 maja 2017, 04:17
Tak, byłbym wdzięczny za nadesłanie nowszych prac.
Już są zmienione linki.
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj (´ ▽ ` )
Już pisaliśmy na ten temat prywatnie.
Tak jak pisałaś w rekrutacji, potrafisz naśladować różne style (najbardziej kreskówkowe, szczególnie kucyki), kolorystyka i anatomia za tym podąża, jest naśladowana, co jest przydatne-byłoby w projektach o danej tematyce, z drugiej strony takich projektów jest bardzo mało nawet na prywatnych kanałach. Więcej projektów jest gdzie osoby potrzebują bardziej ludzkich postaci i tutaj pojawia się nam jeden z dwóch problemów przez które nie jestem w stanie rozpatrzeć twojej rekrutacji, gdy rysujesz sama nie ma już naśladownictwa, gubisz kolorystykę, cieniowanie, anatomię i od razu przejawia się drugi problem, Twój kierunek studiów dzięki któremu szybciej wyprogresujesz ale nikt nie jest w stanie ocenić jak szybko to się stanie.

Nie chodzi o sam problem z mangowym stylem lecz o samodzielnie dobieranie kolorów, cieniowania i zapamiętania anatomii. W każdym bądź razie w tej chwili nie jest mi dane nadanie Tobie rangi Ilustratora, lecz nie poddawaj się i zachęcam do wrócenia, do rekrutacji za minimum dwa miesiące i pochwalenia się swoim progresem. Do dzieła ٩(ˊᗜˋ )و
Zablokowany