[Ilustrator] - Anabi

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Anabi

Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2017, 18:50

Autor: Anabi
Link nr 1: http://pre06.deviantart.net/500a/th/pre ... 9hi8r0.png
Link nr 2: http://orig01.deviantart.net/0b57/f/201 ... 7g0xuj.png
Dodatkowy link: http://anazgred.deviantart.com/
Opis: Większości prac jest wykonana w stylu " Winx Club". W tym stylu rysuje już od kilku ładnych lat, czyje się w nim bardzo dobrze. Nadal pracuje nad poprawą mojego rysowania i nauczeniu się czegoś nowego. Heh preferuje tylko rysowanie dziewczyn XD.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jak winx cluby wchodziły do Polski, napisałam całe opowiadanie bazujące na realiach tego świata, wymyślając postaci, moce i stroje. Oj, przydałby mi się wtedy taki rysownik :D
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

:o O kurcze, gdyby nie to, że obecny winx to kpina (tylko trzy pierwsze sezony, ew. jeszcze czwarty), to radziłabym, byś się zgłosiła do studia jako rysownik. Wraaaa >w<
Narysujesz mnie winxowo? Prooooooooszę *^*
W każdym razie życzę powodzeniaaaaa <3.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anabi

Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2017, 18:50

Pchełka pisze:
08 maja 2017, 00:47
Jak winx cluby wchodziły do Polski, napisałam całe opowiadanie bazujące na realiach tego świata, wymyślając postaci, moce i stroje. Oj, przydałby mi się wtedy taki rysownik :D
Polecam się na przyszłość XD. Zawsze mogę coś narysować.


Hikari pisze:
08 maja 2017, 10:27
:o O kurcze, gdyby nie to, że obecny winx to kpina (tylko trzy pierwsze sezony, ew. jeszcze czwarty), to radziłabym, byś się zgłosiła do studia jako rysownik. Wraaaa >w<
Narysujesz mnie winxowo? Prooooooooszę *^*
W każdym razie życzę powodzeniaaaaa <3.
Nie trudno mi się nie zgodzić, że obecne sezony Winx to kpina. Sama uważam, że Winx był dobry do czwartego sezonu , no miał jeszcze "to coś ". Dzisiejsze produkcje z WinxClub są bardziej przeznaczone dla młodszych widzów ( ok.6lat ). W sumie widać to w obecnych sezonach gdzie wszystkie wróżki praktycznie ociekają różem, ich charaktery nie różnią się od siebie, gonią za facetami i czasami nie przejawiają logicznego myślenia ( dlatego moje wymyślone postacie są bardziej mroczne XDDD ).

Z miłą chęcią cię narysuje. Tylko musisz mi podlinkować swój wygląd.
Dziękuję <3.
Awatar użytkownika
Poke

Aktor

Wokalista

Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 23:06

Waaaaaaaa kochałam kiedyś Winx Club <3
A mnie byś narysowała? :D Możemy nawet zrobić art trade'a :D
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

Cudne aaaa <3
Awatar użytkownika
Anabi

Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2017, 18:50

Poke pisze:
08 maja 2017, 13:40
Waaaaaaaa kochałam kiedyś Winx Club <3
A mnie byś narysowała? :D Możemy nawet zrobić art trade'a :D
Art trade zawsze mile widziany XD
Ja tam kocham Winx'a nadal <3
Mircia pisze:
08 maja 2017, 14:35
Cudne aaaa <3
Dziękuję <3
Awatar użytkownika
Dani

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Dialogista

Animator

Posty: 47
Rejestracja: 30 lis 2016, 14:35

Woo, jakie cudeńka. @@
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj (´ ▽ ` )
Przepraszamy za opóźnienie w sprawie twej rekrutacji.
Niestety specyficzność tego stylu sprawiałaby Ci trudność w dostaniu się do większości projektów graficznych, gdyż reżyserzy przeważnie są wybredni i wymagający pod tym względem, istnieje spora możliwość iż wzięto by Ciebie tylko do projektu bezpośrednio związanym z tematyką Winx, więc nie mogę nadać ci rangi ilustratora, ponieważ nawet na taki projekt się nie zapowiada.

Jednak nie poddawaj się, kreska to nie wszystko liczy się także pracowitość, widzę iż zaakceptowałaś zaproszenie na serwer Grafików na Discordzie co pozwala Ci na branie udziału może nie bezpośrednio w projektach NK lecz jesteś w oczach innych widoczna jako artystka, czyli gdy będzie brakowało ludzi albo ktoś będzie robił projekt nie dla NK na pewno ktoś zapyta czy chcesz w nim pomóc. Do dzieła ٩(ˊᗜˋ )و
Zablokowany