[Ilustrator] - PhantasticAnanas

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Autor: PhantasticAnanas
Link nr 1: http://68.media.tumblr.com/cee05f680c93 ... 1_1280.jpg
Link nr 2: http://68.media.tumblr.com/491cbdd59dc0 ... 2_1280.jpg
Dodatkowy link: http://lawinbrothers.tumblr.com/search/fanart
Opis: Szczerze powiedziawszy miałam lekki problem z wybraniem prac do podlinkowania, więc po prostu zdecydowałam się podesłać dwa dzisiejsze szkice. Dużo eksperymentuję i staram się jak najczęściej wychodzić ze swojego comfort zon'u, co nie zawsze kończy sięi tak, jak bym chciała. Mam jednak nadzieję, że może przy pomocy NK udałoby mi się przyspieszyć swój progres jednocześnie dobrze się bawiąc : >

Z góry dziękuję za wszelką krytykę i samo rozpatrzenie mojej rekrutacji! ^^

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

OMG <3
Awatar użytkownika
Miyo

Wokalista

Tekściarz

Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:43

ojezusku jaka cudowna kreska ;;;
Obrazek
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Dziękuję! ;-;
Awatar użytkownika
Snow

Aktor

Dialogista

Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2016, 19:56

Nie dość, że ładne to dodatkowo Fire Emblem @@ To mówisz, że od kiedy jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi? :3c
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj Ananas (´ ▽ ` )
Bardzo mnie cieszy iż podesłałaś nam dwa rysunki z jednego dnia, taka szybkość jest u nas bardzo ceniona, zarazem także nie tracą na jakości jaką przedstawiasz w tumblrowym blogu. Oczywiście widać błędy, mniejsze z samą anatomią postaci, trochę większe z cieniowaniem i samym określeniem światłocienia, aż po ubrania. Lecz to wszystko jest jeszcze do wyuczenia, najważniejsze jest to iż twoje rysunki są przyjemne dla oka przez co błędy schodzą zupełnie na drugi plan.

Niezmiernie przyjemnie mi oświadczyć iż witamy Ciebie w gronie ilustratorów.
Zapraszam także na Discorda do serwera głównego NK (by na niego wejść wystarczy że klikniesz logo partnerstwa Discorda po prawej stronie, bądź wejdziesz na główną stronę forum i tam już znajdziesz odnośnik na samej górze), będziesz mogła tam poznać większość zespołu, pogadać, pograć, a nawet spytać o pomoc przy czymś.

Pamiętaj by nie spuszczać gardy, głowa do góry i do dzieła ٩(ˊᗜˋ )و
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Kadan pisze:
16 cze 2017, 04:26
Witaj Ananas (´ ▽ ` )
Bardzo mnie cieszy iż podesłałaś nam dwa rysunki z jednego dnia, taka szybkość jest u nas bardzo ceniona, zarazem także nie tracą na jakości jaką przedstawiasz w tumblrowym blogu. Oczywiście widać błędy, mniejsze z samą anatomią postaci, trochę większe z cieniowaniem i samym określeniem światłocienia, aż po ubrania. Lecz to wszystko jest jeszcze do wyuczenia, najważniejsze jest to iż twoje rysunki są przyjemne dla oka przez co błędy schodzą zupełnie na drugi plan.

Niezmiernie przyjemnie mi oświadczyć iż witamy Ciebie w gronie ilustratorów.
Zapraszam także na Discorda do serwera głównego NK (by na niego wejść wystarczy że klikniesz logo partnerstwa Discorda po prawej stronie, bądź wejdziesz na główną stronę forum i tam już znajdziesz odnośnik na samej górze), będziesz mogła tam poznać większość zespołu, pogadać, pograć, a nawet spytać o pomoc przy czymś.

Pamiętaj by nie spuszczać gardy, głowa do góry i do dzieła ٩(ˊᗜˋ )و
Również witam i bardzo dziękuję za przyznanie mi rangi ilustratora! ^^ Naprawdę wiele to dla mnie znaczy ^^

Generalnie kładę dość duży nacisk na to, żeby pracy nad jednym artem nie rozwlekać na kilkanaście lat świetlnych. Bardzo mi więc miło, że moje tempo nie sprawia problemu.
Nooo i już wiadomo, co zdecydowanie będę musiała poćwiczyć w najbliższym czasie! : > Dziękuję za wskazówki!

W takim razie zaraz lecę dołączać do serweru NK!
Zablokowany