[Ilustrator] - LittleDAL

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Autor: LittleDAL
Link nr 1: (Skończone 15.07.17 więc to całkiem świeży rysunek)
Link nr 2:
(Jeszcze próbuje znaleźć mój styl rysowania oraz cieniowania)
Dodatkowy link: http://littledal.tumblr.com/tagged/my-art (blog na tumblr)
Opis: Ogólnie to rysuję od prawię 10 lat. Nie ukrywam, że posiadam jeszcze problemy z proporcjami postaci, ale staram się to poprawiać za każdym razem. Od niedawna posiadam tablet graficzny, więc mogę robić lepsze digitale. Chce z czasem zarabiać na moich pracach, co już się parę razy zdarzyło, kiedy sprzedałam rysunki znajomym. Jestem otwarta na krytykę, ale oczywiście nie bardzo ostrą i taktowną i z podstawami. Mam nadzieję, że rysunki się spodobają. ^^

(Ps. Linki już nie działają, gdyż postanowiłam usunąć bloga na Tumblr i przenieść się na Twitera. Jednak na obecną chwilę, brak tam moich prac. Chcę najpierw zebrać sobie porządne portfolio i wtedy się chwalić ogółowi. )
Ostatnio zmieniony 01 lut 2019, 08:06 przez Zirathell, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

Ludzie bardzo średnio, ale Sans świetny! :D
Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Mircia pisze:
15 lip 2017, 10:18
Ludzie bardzo średnio, ale Sans świetny! :D
No ludzi jeszcze się uczę, nie ukrywam. Ale mam nadzieję, że tutaj mogłabym się bardziej rozwijać
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Witaj Dal (´ ▽ ` )
Nad czym by tu zacząć, wcale to nie brzmi groźnie : D, przeglądając twoje inne prace z dodatkowego linku widać iż od niedawna używasz tabletu graficznego, jest widoczna różnica pomiędzy twoim digitalartem a traditionalem, w tym drugim widocznie radzisz sobie lepiej dzięki większemu doświadczeniu, jest więcej dynamiki w postaciach, kompozycja jest przyjemniejsza (dzięki Sansowi widać iż to akurat szybko nadrabiasz) i cieniowanie jest bardziej widoczne, a anatomia, no tutaj za bardzo się nie różni.
Masz w digitalu dość wygaszone kolory które przez to mogą się zlewać z innymi elementami, tutaj wystarczy więcej uwagi poświęcić światłocieniowi który uwypukli dane elementy i doda rysunkowi głębi, pomoc znajdziesz w tutorialach o tematyce kolorowania. Co do samej anatomii nie mam za dużo do powiedzenia, powiedziałbym iż jest to mix typowo bajkowej kreski z kreskówkową, więc mogę tylko napisać ćwicz, ćwicz, używaj linii pomocniczych jak i figur geometrycznych do zachowania większej symetrii i proporcji, nie muszą być to od razu rysunki przylizane do ostatniego włoska, chodzi tylko o to by twoje oko i ręka się wyuczyły.

Mimo tych wielu zapewne niemiłych, słowach, pokładam w Tobie nadzieje na szybki progres i witam w gronie Ilustratorów ٩(ˊᗜˋ )و
Zapraszam także na Discorda do serwera głównego NK, będziesz mogła tam poznać większość zespołu, pogadać, pograć, a nawet spytać o pomoc.

ps. Twoje falbanki to cud, miód i orzeszki ♡
Zablokowany