Jak zostać reżyserem scenek? [Zasady]

(Tylko dla członków NanoKarrin)

Moderator: Opiekunowie reżyserów scenek

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Awatar użytkownika
Nanoha

Król
Reżyser scenek (rekruter)
Aktor (rekruter)

Posty: 131
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40
Kontaktowanie:

09 paź 2016, 23:03

Ostatnia zmiana: 15.08.2019

Mimo że startujesz na reżysera, nadal możesz grać główną rolę ;) W odróżnieniu od innych rekrutacji, ten dział jest tylko działem informacyjnym, wszystko odbywa się w Twoim temacie w dziale Dubbingowo :)


Co musisz zrobić, aby uzyskać rangę reżysera scenek?
 • 1. Znajdź scenkę, którą kochasz i uwielbiasz, a do tego chciałbyś ją usłyszeć w polskiej wersji. I przy okazji sprawdź czy twórcy udostępnili soundtrack, ewentualnie czy jesteś na tyle pomysłowy, aby go czymś zastąpić :D
  2. Zastanów się jaki głos w jakiej roli byś widział.
  3. Jeśli a tym etapie czujesz, że jesteś zwycięzcą złap mnie na Discord/PW/Facebook i powiedz mi, że chcesz zacząć swój własny projekt! Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł się do mnie dobić, pisz do Pchełki!
  4. Najprawdopodobniej w tym momencie wypytam Cię o kilka ciekawych rzeczy związanych z tym projektem i powiem, że możesz założyć temat w dziale "Dubbingowo -> Scenki" z adnotacją [No.1]
  5. Tak, tak! Mimo, że to Twój pierwszy projekt dla mnie jest to oficjalny projekt, który leci na kanał :) Wierzę, że zrobisz go bosko, a jak nie to Cię poinstruuję tak, aby taki był :)
  6. Zakładając temat będziesz musiał wskazać obsadę oraz ekipę, więc proponuję w międzyczasie złapać jakiegoś dialogistę i dźwiękowca do pomocy!
  7. Jeśli nie wszystkie role będziesz miał obsadzone w swoim temacie będziesz mógł prowadzić CASTING, pamiętaj, aby dołączyć kilka linijek, które aktorzy mają zagrać oraz wskazać gdzie i w jaki sposób mają Ci swoje nagrania przesyłać.
  8. Do nagrań projektowych najlepiej stwórz sobie jakiś folder udostępniony w google albo folder na który mogą ludzie wrzucać nagrania w mediafire. Tak, abyś wszystko miał w jednym miejscu, bez posiadania 1000 różnych linków, które giną w akcji. Poinstruuj swoich aktorów jak mają podpisywać nagrania, aby było to czytelne później zarówno dla Ciebie jak i dźwiękowca.9. Pewnie będzie milion poprawek i na nagrania długo będziesz czekał. NIE MARTW SIĘ! BĄDŹ CIERPLIWY A ENERGIA WSZECHŚWIATA ZROBI RESZTĘ!
  10. Co tydzień potrzebuję mieć raport z postępów, nawet jeśli nic się nie dzieje powiedz mi o tym.
  11. Jako Twój opiekun przy pierwszym projekcie jestem tu dla Ciebie, więc nie bój się pytać, prosić o pomoc, nawet przy ewentualnym szukaniu różnych dźwięków dla dźwiękowca, OST, pomysłów dla dialogisty jak coś przetłumaczyć, czy przy sprawdzaniu nagrań :)

Co się stanie jak skończysz projekt?
UUUUUUU!!! IMPREZA!!!! Skończony projekt oznacza taki, który ja już sprawdzę z milion razy po milionie poprawek. Ekhm. Zapisujesz się do "Kolejki NK", czyli na dzień w którym Twój projekt wyląduje na kanał. Przygotowujesz materiały do publikacji i potem jarasz się pozytywnymi komentarzami <3 i rangą Reżysera scenek!

Pytania i Odpowiedzi dotyczące rekrutacji na reżysera
 • Nie bój się zapytać w tym temacie, jeśli masz jakiś problem.

Kontakt
 • PAMIĘTAJ, ŻE MAMY BYĆ W CIĄGŁYM KONTAKCIE!!

Powodzenia,
Nano

Odpowiedz
 • Informacje
 • Kto jest online

  Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość