[Dialogista]PMTV

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
PMTV

Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, 15:25

Link do scenariusza:
Link do oryginalnej scenki: http://w1.heroacademia2.net/boku-no-her ... -subbed-2/

Bardzo przyjemnie mi się pisało lecz może być kilka niedociągnięć.Robiłem to jakieś 2godz.
Lubie placki
(wiem że to nienormalne)
Awatar użytkownika
PMTV

Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, 15:25

Jak coś to jak chcecie wejść do oryginalnej scenki trzeba kliknąć guzik Play Video
Lubie placki
(wiem że to nienormalne)
Awatar użytkownika
PMTV

Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, 15:25

Sorry za literówki.
Lubie placki
(wiem że to nienormalne)
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Hej! Jeszcze raz przejrzyj zasady rekrutacji. Dialogi należy umieścić w dokumencie na dysku google oraz włączyć możliwość komentowania. Popraw link, a ja postaram się sprawdzić dialogi jak najszybciej!
Obrazek
Awatar użytkownika
PMTV

Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, 15:25

jak to zrobić?
Lubie placki
(wiem że to nienormalne)
Awatar użytkownika
PMTV

Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, 15:25

Lubie placki
(wiem że to nienormalne)
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Dialogi sprawdzone. Niestety, nie ma opcji, żeby przyznać Ci rangę z takimi umiejętnościami. Dokument mógłby być czerwony od poprawek. Czasem miałem wrażenie, że sprawdzam dyktando, a nie przetłumaczony scenariusz. Musisz jeszcze dużo popracować, jeśli zależy Ci na pomarańczowej belce.

Właściwie to nie ma większego sensu wypisywać na co powinieneś zwrócić uwagę. Błędów jest po prostu za dużo. Najlepiej będzie, jeśli usiądziesz do szkółki i ogarniesz na nowo podstawy.

Muszę NO MUSZĘ przyczepić się do estetyki tekstu. Dialogi reprezentują to jak się do nich przykładasz. Nie ma opcji, że przepraszasz za literówki/interpunkcję/ortografię czy cokolwiek. Takich błędów po prostu być nie może!
Obrazek
Zablokowany