[Dialogista] Ruriri

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Ruriri

Aktor

Wokalista

Dialogista

Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2017, 18:58

Link do scenariusza: https://docs.google.com/document/d/10yV ... sp=sharing
Link do oryginalnej scenki:

Muszę przyznać, że czasami pisanie dialogów jest dość problematyczne, bo pisząc tekst do piosenki skupiam się na sylabach, ale tutaj nie zawsze ilość słów wypowiedzianych przez aktorów jest równa ilości kłapów(kłap?) :0
Obrazek
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Cześć!

Jak już wcześniej Ci powiedziałem - będzie potrzebne jeszcze trochę dialogów. Sześć minut, i to dość wypchane krzyczeniem, to jednak za mało. Nie jesteśmy w stanie w ocenić Twoich umiejętności z takim scenariuszem. Postaraj się wybrać coś z większą ilością kwestii.

Na ten moment mogę Ci powiedzieć, że dialogi mi się podobały. Nie zauważyliśmy rażących błędów, ani wyraźnych problemów z pisaniem. Jednakże, nouwak zwrócił moją uwagę na stylizację tekstu. Nie znam serii, więc ciężko mi to w jednoznacznie stwierdzić, ale faktycznie wypowiedzi brzmią bardzo poetycko i chciałbym to dogłębniej zweryfikować.

Chcielibyśmy się upewnić, czy na pewno radzisz sobie ze wszystkim oraz czy zasługujesz na rangę. Napisz coś dodatkowego, a my wrócimy do Ciebie jak najszybciej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ruriri

Aktor

Wokalista

Dialogista

Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2017, 18:58

Okej, dzięki za rady i jak tylko znajdę czas, to wykombinuję jeszcze jakiś scenariusz ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

W takim razie zamykam temat i jak tylko zorganizujesz nowy scenariusz, załóż nowy temat rekrutacyjny (koniecznie daj wtedy link do tej rekrutacji, żeby rekruterzy przypomnieli sobie, o co chodziło). Nie musisz czekać miesiąca. o/
Zablokowany