[Dialogista] - Zuzee

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Zuzee

Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:14

Link do scenariusza: <https://docs.google.com/document/d/1Fgn ... sp=sharing>
Link do oryginalnej scenki: <

Prawdę mówiąc, mam nadzieje że scenariusz nie za krótki ;)! Prawdę mówiąc, dłużej zajęło mi znalezienie jakiegoś fajnego filmiku który będzie miał odpowiedni czas i wiele dialogów. Miałam ubaw po pachy z niektórymi scenami. Postanowiłam imiona postaci pozakreślać na kolory! (Niech aktor głosowy od razu cierpi wiedząc ile musi mówić) Jedyne z czym miałam problem to z zatytułowaniem niektórych postaci bez podanych imion :lol:. Nie jestem pewna czy poszło mi dobrze czy źle mi poszło ;). Mam nadzieje że się nie załamiecie :D.
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Przykro mi, ale nie posiadasz jeszcze umiejętności potrzebnych do otrzymania rangi dialogisty.

Popełniasz jeszcze typowe błędy początkujących. Często tłumaczysz dosłownie, co obija się na naturalności wypowiedzi. Coś jeszcze nie klika pod względem pragmatyki i czasem pojawiają się powtórzenia, które bardzo łatwo da się wyminąć.

Muszę Cię jednak pochwalić za pierwsze kroki w stronę tłumaczeń! Z pewnością, z odrobiną praktyki, wyrośnie z Ciebie dialogista. Leć do szkółki i wracaj do nas <3
Obrazek
Zablokowany