Rekrutacja na dialogistę (Erinn)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Erinn

Dialogista

Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:13

Link do scenariusza: <
Link do oryginalnej scenki: <

Hej! Zdecydowałam się na tłumaczenie scenki z RWBY, bo jest to jedna z moich ulubionych serii. (Wiem, że była ona już tłumaczona, ale specjalnie nie włączyłam filmiku by się nie sugerować. Oczywiście zaczynam oglądać zaraz po tym jak wrzucę post ;) ) W tej serii dużo jest nawiązań, gier słownych i slangowych zwrotów. Uznałam więc ją za niezłe wyzwanie. Mam nadzieję, że mój scenariusz się spodoba. :D

(scenariusz zaczyna się od drugiej strony, jakoś tak przeskoczyło)
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Hej, twoją scenkę sprawdzi Budyś, bo to ja pisałem dialogi do NK-ego RWBY i nie byłbym obiektywny przy sprawdzaniu. Chwilowo Budyś jest na wyjeździe wakacyjnym, ale niedługo wraca, także prosimy o cierpliwość :)
Jestę ustonogię.
Awatar użytkownika
Erinn

Dialogista

Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:13

Dobrze :) Dziękuję za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Już chciałem pisać posta (a nawet to zrobiłem), że zły format ALE JEDNAK CACY I SPRAWDZONE

Bardzo mi zaimponowałaś dialogami. Są super! Nie wydaje mi się, żebyś miała z czymkolwiek problem. Generalnie moje komentarze potraktuj, jako doszukiwanie się, żeby było :D Podoba mi się to, że jeśli treść kwestii Ci nie gra to ładnie ją unikasz i piszesz coś swojego. W kilku miejscach można by pogadać, co by fajniej brzmiało, ale to już przy kawce jak pełny dialogista z pełnym dialogistą... TAKŻE WITAM W TEAMIE
Obrazek
Zablokowany