Wiwi - Dialogista

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Link do scenariusza: <https://docs.google.com/document/d/1ITV ... sp=sharing>
Link do oryginalnej scenki: <

Hej, ogółem muszę powiedzieć, że nigdy do czynienia z pokerem nie miałem, więc nie znam jego zasad po polsku, a co dopiero po angielsku. Zatem było dla mnie to dość wielkim wyzwaniem, by przetłumaczyć niektóre fragmenty. Dużą frajdę dawało mi nawiązywanie do oficjalnego polskiego dubbingu Yu-Gi-Oh (przykładowo: "milenijny pasjans").
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Dobra, chyba nie ma co przedłużać. Tradycyjnie, dużo dokładniejsze uwagi masz w dokumencie.

Ogólnie rzecz biorąc, dobra robota. Z kłapami sobie radzisz, choć czasem mam wrażenie, że starasz się zmieścić za dużo tekstu. Stylistyka też jest spoko, choć czasem za bardzo koloryzujesz w dialogach, które powinny brzmieć pospolicie. Tłumaczeniowo też jest okej, choć zdarzają się momenty, w których coś poszło nie tak.

Ogólnie rzecz biorąc, nie masz raczej obszaru w którym byłbyś dużo słabszy niż w innych. Powiedziałbym raczej, że ogólnie jest nieźle, ale dalej jest jeszcze pole do poprawy.

Dlatego też przyznaję rangę młodszego dialogisty. Leć i pisz kolejne dialogi, trenuj dalej :) No i zrób koniecznie tę scenkę, skoro masz już scenariusz, bo jest całkiem sympatyczna.
Jestę ustonogię.
Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Dziękuję! Postaram się poprawić, a co do scenki... Z pewnością niedługo ją zrobię!
Zablokowany