IkiW - Dialogista

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Link do scenariusza: https://docs.google.com/document/d/1JVT ... sp=sharing
Link do oryginalnej scenki:

No jak to mówią: kto nie próbuje, ten nie zyskuje (czy jakoś tak).

W życiu napisałam chyba tylko 2 scenariusze? Jeden do scenki z prawie brakiem klap a drugi do komiksu więc... marne doświadczenia. Wszyscy mówią, że to prostsze od tłumaczenia piosenek więc czemu mam nie spróbować ^^
Największy problem... długość :lol: Korciło mnie zrobić całą ale... 18min to za dużo, poprzestałam na 7, gdyż było trochę pustych miejsc z muzyką.

Co ja się będę rozpisywać, najbardziej mi zależy na opisaniu popełnionych błędów, abym wiedziała co ćwiczyć ^^
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

WOW dałaś nam niezłą zagwozdkę!

Jestem bardzo zadowolony z Twojej pracy. Bardzo ładnie radzisz sobie z problematycznymi kwestiami i wiesz, kiedy można się trochę pobawić tłumaczeniem. Masz dryg do tego! Nie wiem czy moje przypuszczenia są uzasadnione, ale spoko, że używasz w dialogach wielu źródeł, w tym wypadku wersji językowych. Zdecydowanie na plus. Nie znalazłem też większych problemów z kłapami.

Moje wątpliwości, co do przyznania rangi pojawiły się ze względu na kilka linijek. Nie wiem czym to jest spowodowanie, bo generalnie radzisz sobie bardzo dobrze, ale czasem pojedyncze zdania brzmiały dziwnie... Były bardzo dosłownie przetłumaczone i robiły się nienaturalne. Następnym razem skup się bardziej na solo kwestiach. Sprawdź czy wszystko z nimi w porządku i czy trzymają się kupy.

Na ten moment przyznaję Ci rangę Młodszej Dialogistki!
Obrazek
Zablokowany