Dialogista Olguń<3

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Plamka

Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:44

Jak to się mówi kto nie próbóje ten nie korzysta czy jakoś nwm w każdym bądź razie Jestem Olguń i nie mam większego dośwadczenia z tekstami ale pisałam trochę książek na Watpad więc spróbuję oto linki do moich dialogów

https://docs.google.com/document/d/1qfV ... sp=sharing

https://docs.google.com/document/d/1eg7 ... sp=sharing :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Posty: 43
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

UwU trzymam kciuki!
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 102
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Hej, wiesz czym zajmuje się dialogista w grupie dubbingowej? Zajmuje się tłumaczeniem i dopasowywaniem w kłapy dialogów. Tobie niestety nie wychodzi ani jedno, ani drugie. Zacznijmy od tego, że często twoje kwestie mają niewiele wspólnego z oryginałem. Tak, jakbyś nie tłumaczyła, tylko domyślała się, co postacie mówią. Dodatkowo w ogóle nie dopasowujesz swoich dialogów w kłapy. Przez to takie scenariusze nie nadają się do wykorzystania w dubbingu. W dokumentach zamieściłem trochę takich przykładów, które mam nadzieję lepiej zilustrują, o co mi chodzi.

Jeśli rzeczywiście chciałabyś dołączyć do grupy jako dialogistka, to zachęcam do zapoznania się ze szkółką dialogową. Tam powinnaś znaleźć dość informacji, by zacząć przygodę z pisaniem dialogów. Na ten moment niestety nie mogę przyznać rangi.
Jestę ustonogię.
Zablokowany