Rekrutacja - Toxic

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Toxic

Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:29

Link do filmu:
Link do scenariusza:

Wybrałam bajkę z dzieciństwa, bo uznałam, że ma wystarczająco dużo dialogów, by pokazać swoją pracę.
Przyznam szczerze, że spędziłam nad tym troszkę więcej czasu niż chciałam. Jednak praktyka czyni mistrza, czyż nie?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020, 18:12 przez Toxic, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyjątki od reguły stanowią o uroku życia.
Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Hejka!

Sprawdziłem dialogi i zauważyłem, że w większej części są one przepisane jeden w jeden z istniejącego polskiego odcinka.

Należy napisać własne dialogi do scenki, która trwa co najmniej 6 minut, a następnie podesłać je w Google Docku z możliwością komentowania.

Na ten moment nie jestem w stanie ocenić Twoich możliwości, więc nie mogę przydzielić Ci rangi, ale nie poddawaj się. Będę czekał na kolejne podejście!

Tutaj link, gdzie znajdują się informacje o rekrutacji na dialogistę, jakbyś miała jeszcze jakieś wątpliwości - https://rekrutacja.nanokarrin.pl/docs/rekrudialogi

Jakby nurtowało Cię jakieś pytanie to śmiało zapytaj mnie, bądź inne osoby, które sprawdzają rekrutacje na dialogistę. Również możesz zajrzeć do szkółki dialogowej, gdzie znajduje się dużo cennych wskazówek - https://rekrutacja.nanokarrin.pl/docs/dialogiwstep
Awatar użytkownika
Toxic

Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:29

Mój błąd. Źle w takim razie zrozumiałam. ;)
Wyjątki od reguły stanowią o uroku życia.
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Potwiedzam, nie możemy przyznać rangi. Prosimy też nie kasować posta po sprawdzeniu, bo to tylko wprowadza zamieszanie. Nieudana rekrutacja przydaje się też innym kandydatom, żeby wiedzieli, czego nie robić.
Jestę ustonogię.
Zablokowany