[Dialogista] Yudeko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Yudeko

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 26
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:26


Hej, wiem, że może te dwie scenki nie mają równo sześciu minut, ale mało im brakuje : D Dialogi do Honobono Log zostały już sprawdzone przez Oku, jednak na rekrutację wstawiam wersję przed korektą! W docu znajduje się też wersja i po korekcie, jest na dole, ale to już, jak ktoś chce sobie porównać. Starałam się ogarnąć kłapy jak najlepiej, miejscami dialogi mogą wydawać się/być za długie lub za krótkie, ale to prosiłabym o wytknięcie tego, a później to poprawię : D Miłego sprawdzania.
squish that cat
Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Hejka!
Widzę, że pomimo tego, co napisałaś to dość dobrze idzie Ci z kłapami. Tylko, w niektórych miejscach napisałaś za dużo tekstu (jeśli chodzi o Honobono). W Honobono również, w niektórych miejscach zabrakło zaznaczenia reakcji bohaterów. Jasne, aktorzy oglądając filmik powinni wiedzieć, co w jaki sposób nagrać, ale jednak chyba lepiej zaznaczyć, że w danym miejscu jest jakaś reakcja. Podoba mi się to, że lokalizujesz dialogi (chodzi o Butter Love, gdzie zamiast dolarów napisałaś „złote”. Tak poza tym to widzę, że dobrze radzisz sobie z tłumaczeniem, nie brakuje Ci również pomysłów. Niektóre zdania jak napisałem w komentarzach w docku, brzmią trochę nienaturalnie, bądź brakuje im jakiegoś słówka. Staraj się czytać zdania na głos to wtedy wyłapiesz, że coś należy tutaj dodać/poprawić.
Nadaję Ci rangę młodszego dialogisty. Pisz dużo scenariuszy i się rozwijaj. Praktyka czyni mistrza. Poza tym, może spróbuj podjąć się rekrutacji na reżysera scenek, aby wydać "Butter Love"? Bo scenka jest genialna, supi byłoby zobaczyć jej polską wersję.
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

To ja tu już tylko przybijam stempel do tego, co napisał Wiwi :)
Jestę ustonogię.
Awatar użytkownika
Yudeko

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 26
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:26

Dziękuję! :D
squish that cat
Zablokowany