Rekrutacja dialogista [SusieFiedler]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
SusieFiedler

Dialogista

Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 11:59

DiscordID: SusieFiedler
Link do filmu:
https://cloud.apsite.pl/index.php/s/dk0G4PyCOEsVXYH
Link do scenariusza:
https://docs.google.com/document/d/1Jnm ... sp=sharing

Hasło do filmu - NK2020 (przykro mi, ale chyba trzeba go pobrać, niestety mam zakodowane w głowie używanie bezpiecznych łączy i nie udostępnię filmu gdzie indziej - tak ogólnie to działa :D )
Cześć!
Od dawna uwielbiam literaturę i filmy, piszę też od paru ładnych lat, ale dopiero niedawno zainteresowałam się dubbingiem. Zaczęło się, jakże uroczo, od fascynacji kanałem "Widzę głosy" :D . Potem zaczęłam zauważać ciekawe teksty w polskich wersjach filmów, poszłam na warsztaty dubbingowe... i jakoś to poszło. Obecnie wydaje mi się, że mogłabym swoją przyszłość związać z pracą nad dialogami polskimi, ale muszę jeszcze się podszkolić - dlatego tu jestem :) . Wybrałam trudny fragment i nie wiem, na ile udało mi się z sensem oddać jego treść, dlatego czekam na konstruktywną krytykę z Waszej strony.
Życzę miłego weekendu! :D
I don't know where I'm going, but I just keep moving on
Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Hejo!

Widać po Twoich dialogach, że jesteś oczytana, nie brakuje Ci pomysłów, jak przełożyć daną kwestię na język polski. Szkoda, że zbytnio nie było tam gier słownych, bo z chęcią bym zobaczył, jak idzie Ci ich tłumaczenie.

Jedyne błędy jakie zaznaczyłem Ci w scenariuszu dotyczą tego, że dana kwestia jest za długa, przez co nie będzie mieścić się w kłapy. Patrząc na to jednak jak mało tych problemów kłapami świadczy o tym, że jako tako nie masz z tym, aż takiego problemu.

Widać, że jesteś bardzo doświadczona, miło było przejrzeć scenariusz, który jest na dobrym poziomie.

Dlatego też przydzielam Ci pełną rangę dialogisty. Tym samym zostajesz członkiem NanoKarrin.

Potrzebujemy więcej takich ludzi, jak Ty. Witaj w grupie i baw się dobrze! :)
Awatar użytkownika
SusieFiedler

Dialogista

Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 11:59

Wow, nie spodziewałam się tego, szczerze bałam się, że na przykład ten pijański żarcik Selviga co wyszedł nie za bardzo śmieszny będzie tu wadził - dziękuję w takim razie za uznanie :-). Chciałam tylko zapytać, co w wypadku, jak nadal szkolę mój angielski (owszem tutaj gładko mi się tłumaczyło, ale zdarzają mi się wpadki, przy których nie zauważę i mocno przekręcę treść...) Jest możliwość w momencie niepewności zwrócić się do starszego jeśli nie rangą, to przynajmniej doświadczeniem dialogisty? Chcę być jak najlepsza w tym, co robię i nie chcę, żeby za szybko wyszedł ze mnie partacz :-P
Jeszcze raz dziękuję i, mam nadzieję, do zobaczenia niebawem w projektach :-)
I don't know where I'm going, but I just keep moving on
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Zdecydowanie możesz pytać innych dialogistów, jest to zalecana praktyka dla każdego, nie tylko młodszego :) Zajrzyj na discord, już masz uprawnienia i zostałaś oznaczona na kilku kanałach, które mogą Cię zainteresować
Awatar użytkownika
SusieFiedler

Dialogista

Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 11:59

Dziękuję bardzo! :-)
Z Discordem będę musiała zawalczyć (miejsce ba tablecie skutecznie okupują apki do kontaktu z uczelnią :-[ ), ale niebawem się rozejrzę, co tak właściwie mogę zrobić i gdzie się wkręcić ;-)
I don't know where I'm going, but I just keep moving on
Zablokowany