scenariusz do scenek na rekrutacje na dialogiste od samotna wilczyca#1680

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Wilczyca

Dialogista (młodszy)

Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:22

DiscordID: samotna wilczyca#1680
Link do filmu:
link do scenki nr 1 - (4 minuty 36 sekund)
link do scenki nr 2 - (3 minuty 3 sekundy)

Link do scenariusza:
https://docs.google.com/document/d/1Hsx ... sp=sharing

Mam nadzieje że się spodoba, że jest mało błędów a jeżeli takowe są chętnie się poprawię i przyjmuje krytykę na siebie. Mam nadzieje że uwzględniłam wszystko co było potrzebne.
Wole być samotnym wilkiem niż płaszczącym się psem
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Dobra, sprawdzone. Tradycyjnie bardziej szczegółowe uwagi masz w dokumencie. Z rzeczy na które powinnaś zwrócić uwagę - estetyka scenariusza - po skończeniu staraj się zostawiać tylko polskie tłumaczenie, nazwy własne pisać wielką literą, ortografia, interpunkcja, itd. Tabelka z czasami na plus. Natomiast zapominasz, żeby uwzględniać też odgłosy nieartykułowane - to są te wszystkie okrzyki, westchnienia, pomruki, etc. Jeśli chodzi o samo tłumaczenie, to jest całkiem fajnie. Znaczenie przeważnie przekazujesz i brzmieniowo też jest nieźle. Są potknięcia, ale nie szczególnie dużo. Z kłapami mam wrażenie, że popadasz w dwie skrajności - czasem jest co do sylaby, a czasem się gdzieś pomylisz i zrobisz za długie/za krótkie, albo nie uwzględnisz pauzy.


No i w sumie chyba tyle. Wydaje mi się, że taki scenariusz po odpowiedniej korekcie nadawłaby się na kanał. Przyznaję rangę młodszego dialogisty. Idź w świat, rób projekty i zdobywaj doświadczenie, a pewnie z czasem zasłużysz na pełną rangę. Witamy w NK :)
Jestę ustonogię.
Zablokowany